Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zala megyében dobermann kölykök?

Zala megyében dobermann kölykök?

Figyelt kérdés
Sziasztok, zala megyében keresek eladó dobi kölyköt, kant lehetőleg, és olyan 20-30.ezerért... ha tud valaki akkor légyszi írjatok!
2010. nov. 27. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Oh sajnálom dobermann keveréket nem találtam, csak fajtatisztát: [link]

Persze ez nem 20-30 ezer lesz.

2010. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Expresszen beírod hogy dobermann. Szaporítók mindenhol vannak. :D
2010. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem egy tenyésztő kell, nem kannibál...aztán majd a kutya letépi a karom..persze...kösz... de az árat csak úgy s/kb mondtam... mert nem tudom hogy zalában mennyiért adják őket!!
2010. nov. 27. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Tenyésztőtől 20-30ezerért nem kapsz. Annyiért szaporítótól kapsz. Írtam annak a tenyésztőnek akit linkeltem. 70ezer náluk a kiskutya (ez tűrhető ár). Adnak hozzá törzskönyvet,chipet (ez elengedhetetlen egy tenyésztőnél), van a kölyküknek oltásuk és féregtelenítésük. Minden stimmel. Normális hely és hangsúlyozom a 70ezer nem drága és viszonylag szépek is a kiskutyák. Nagyon rendes az ember akitől kérdeztem.
2010. nov. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, köszönöm az infót! Tényleg nem igen tudom, mennyiért adják a kuttyokat, itt a környékben, de köszönöm hogy ilyen részletesen leírtad nekem!!
2010. nov. 28. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kennelből veszel készülj fel rá hogy drága lesz nem 20-30 ezer.És egy kutya csak akkor lesz kannibál ha a gazdája nem foglalkozik vele nem tanítja.
2010. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!