Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha van a kutyádnak cipője,...

Ha van a kutyádnak cipője, hol vetted, és milyen? Bevált?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 21:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Kutyának cipő? Arra van kitalálva az az állat, hogy mezítláb menjen.
2010. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

Úristen neee..... na az ilyen embertől venném el a kutyáját azonnali hatállyal! Ha tudna beszélni a kutyád el küldene a halál f.szára! normálisak vagytok?? Ne haragudj, de ez.. áhh:S


22L

2010. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
Első,tudod vannak olyanok,akik az állatra úgy tekintenek mintha egy 2hónapos csecsemő lenne,nem képesek felfogni hogy fel van építve az állat bundával,tappancsal és neki az a természetes.
2010. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos Divat lett öltöztetni a kutyákat,pedig ez nekik olyan mintha rajtunk nem lenne semmi.Megalázó.kellemetlen,kényelmetlen.
2010. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
A kutya nem divatkiegészítő! Nem kell neki cipő! De hogy a kérdésedre is válaszoljak: az én kutyám egy keverék kistestű kutya. Egyszer vettünk neki kutya cipőt és kutyaruhát. Mindkettőt UTÁLTA!!! A ruha miatt nehezen mozgott és nem is futkosott ahogy szokott azóta se adtunk rá 6 éve és soha nem fázott meg. A cipőt meg mindig elhagyta + nem tudott benne mozogni. Azóta se vettük elő és nem is tudom h hol van. Szóval nem vált be és amúgy állatkínzás a kutyának a cipő!
2010. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést úgy, hogy ha van a kutyádnak cipője... Nem vagyok kíváncsi ezekre a kommentekre, mert gondolom ti sem mezítláb mentek ki a hóba és a sózott utakra. De ha igen akkor ezer bocs. És hozzátenném, nem divatból van egy kutya felöltöztetve télen, ugyanis a lakásban van 25 fok kinn a hóban meg mínuszok. egy 4-5-6 kilós kutya aki lakásba szokott egy ekkora hőmérséklet-változásra épp úgy reagál ahogy mi, fázik és reszket. Nem véletlenül ajánlják az állatorvosok is télen a kutyaruhát, mert nem divatból lett kitalálva hanem mert van egy kis haszna. Aki nem ért hozzá vagy nem járt utána a témának az minek válaszol és ossza az észt. Nagyon okosak vagytok gratulálok.
2010. nov. 27. 21:41
 7/20 anonim ***** válasza:

A kutyának már van egy természetes külső takarója, nem hiányzik rá még egy.

Gondolkozz már,régen hol adtak ruhákat egy kutyára? Mégsem fagytak meg!

2010. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerint ennyire hülyeség a kutyacipő, az sétaltott már kutyát a nagyváros belvárosában, a kipufogógázos, sós, megolvadt majd újramegfagyott hóban? Az a helyzet, hogy egy havas rét tökéletes a kutyának cipő nélkül.


De ehhez nem tud alkalmazkodni a tappancsa. A jég bemegy a lábujjai közé, megvágja, a só belemegy. Nekem nem éppen hisztis kutyám van, sőt igazából ezen az egy helyzeten kívül sosem hallom sírni semmiért. De a só úgy marja a talpát, hogy kapkodja, nyüszög, és néz rám, hogy csináljak valamit.


Kérdező én még nem vettem, de több olyan kutyát is ismerek aki hordja. A lényeg, hogy vízhatlan legyen, viszonylag kényelmes, és csúszásgátlós. Ha ezen a környéken is sóznak (talán nem, mert természetvédelmi terület) de ha igen, akkor én is mindeféleképpen fogok venni.


Kultúráltabb országokban nem sózzák az utakat, és a hó valóban nem árt a kutyának, ahogy a jég sem, de nem jeges sóra találták ki.

2010. nov. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kitti a király :D :)
2010. nov. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én kutyacipőről még nemigen hallottam, de télire vettem a kutyámnak tappancsvédő sprayt: [link]


Minden nagyobb állatáruházban lehet kapni, egy-kétezer forint, megéri nagyon! ;)

2010. nov. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!