Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek mopsza van, azoknak mi...

Akinek mopsza van, azoknak mi a véleménye róluk?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem kettő is volt (már sajnos öregek voltak, és nem rég itt hagytak minket. :( )

Mindkettő szuka kutyus volt. A nagyobbik, Szuszi, nagyon okos, kedves, és nagy egóju kutyus volt. Volt olyan, hogy póráz nélkül rohangáltak a kutyafuttatón, és a kisebbik, Ani, el akart rohanni, de Szuszi utána futott, és beleharapott egy kicsit a fenekébe, hogy ne rohanjon el. :)

Volt olyan is, mikor én kisebb voltam, hogy kint álltam Szusziékkal a közért előtt, mert anyu bement kenyeret venni, és egy nem napon barnult ember oda akart jönni hozzám, mondván, hogy menjek el vele... Szuszi és Ani morogva megindultak a pasi felé... Mivel akkor még nem volt olyan ismert fajta a mopsz, gondolom azt hitte, hogy kis bullmasztiffokat fogok, úgyhogy azonnal elrohant.



Ani másmilyen volt, mint Szuszi. Ő eléggé butuska kutya volt. :D


Nem éppen a kérdésre válaszoltam, úgyogy bocsi a mesedélután miatt. :)

2010. nov. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
semmi baj!:D
2010. nov. 28. 15:47
 3/4 anonim válasza:
Nekem egy 4 évesem van hát egy tünemény.Ragaszkodó szeretetremáltó állandóan láb alatt van.Mindig velünk van a közelünkben okos olyan mintha értené amit mondunk neki néha azt is hiszem hogy tuti tudja mit akarok.Ha szomorú vagyok vagy a pici lányom sir /3 éves/odajön és bujik néz avval a szép nagy szemeivel!Szóval elmondhatatlan hogy milyen okos.Szobatiszta már kis kora ota pedig aztmondták a mopsot nehéz szobatisztaságra szoktatni hát nekem nem volt nehéz.Mindig mindenbe benne van egy nagy bohoc.Ja és minden nagy kutyának neki megy nem tudom mit gondol magáról?De cuki nagyon!És még valamit nagyon érzékeny ha megszidom bemegy a helyére és hátatfordit ddig ki se jön amig "bocsánatot"nem kérek tőle,szeretem!remélem segitettem!
2010. dec. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia!Csak annyit hogy az előttem szóló válasza nagyon tetszik ugyanezt tudom én is elmondani szóról szóra,enyém is négy éves,ragaszkodó, bújós csodatünemény,csak jót tudok róla.Ha ilyet szeretnél tudnod kell hogy teljes értékű családtagnak kell elfogadnod,mert bizony nagyon érzékeny,és nemigazán jó látvány ha megbántod és haragszik rád,tényleg háttatfordit:)
2012. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!