Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy viseltétek el a szagot?

Hogy viseltétek el a szagot?

Figyelt kérdés

amikor a kutyátok kicsi volt, és nem mehetett ki mert nem voltak meg az oltásai, igy bent kellett végezie a dolgát.

gondolom gyakran cseréltétek..de szag akkoris van..

esetleg illatositottátok valamivel? vagy sokat szellőztettetek?


2010. nov. 28. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szia! 3honapos beagelem van. meg nem szobatiszta es sokat szelloztetunk vanilias airwick meg allandoan feltorlom a foledet domestoszos vizzel a rongydarabot amire altalaba pisil\kakil azt naponta cserelem...emellet eleg turheto ..bar mikor bekakil az irdatlan budos..mien kutyusod van mennyi idos?:)
2010. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
...Na ez a kérdés nálam is aktuális.Kedden hozunk el egy kiskutyát,és hát ugye nem marad más, mint a kutyapelus.Kedves kérdező,te is azt használsz?Milyen hamar szokott rá a kutyus,nem tépkedte szét?Milyen sűrűn cseréled?
2010. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Nekünk van udvarunk... Amúgy meg az utcára is le lehet vinni kézben úgy hogy nem találkozik másokkal, pár percre. Vagyis amiket én olvastam kutyás könyveket abban mind ezt irják és lám mégsem haltak ki a kutyák. Undoritó a lakásba sz*ratni egy kutyát... A betegséget te is behozhatod neki, gondolom nem mész fertőtlenitő kabinba minden nap mielőtt belépsz a kutyádhoz... Manapság kicsit túldramatizálják a dolgokat...
2010. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.:)

Elsőnek: a vaniliás arwick nem irritálja a kutyus orrát?


amugy, nekem majd dec. 18 körül lesz elhozva a yorki kiskutyám, azért tettem fel a kérdést.:)

tudom hogy yorki nagyon nehezen szobatisztaságra nevelhető , és hogy abszolut steril körülményeket nem tudok biztositani , de nem érdekel, nem kockáztatok , pelusra fog pisilni ,kakilni.

várom a további válaszokat :)

2010. nov. 28. 16:18
 5/14 anonim ***** válasza:
magasra van felrakva es 36percenkent fuj egyet csak azert hogy megse erzodjona pisi szag annyira amugy pont szulinapomkor fogod megkapni a yorkid:D es sztem ha adsz ra 1 kutyaruhat mert ugye pici lesz leviheted mondjuk a kertbe v egy parkba vagy valami mert en levittem mert nem kellemes kutyakakit takaritani s hogy egyre hidegebb van nem lehet annyit szelloztetni es az a sok pisi meg beakakilas neked is artalmas es nehezebben szokik ra kiviszed megjutalmazod s sipirc fel jo nem epp 2orankent hogy megne fazzon de 4x kap enni 4x viszed le kozbe kozbe meg ugyis lesz pisi s kaki is:D de enny:D mi lesz a neve?
2010. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Még nemtom..:/

2 kiskuty. közül választhattam..és az egyik próbálgatta a hangját , mászkált, a másik meg nyugisabb volt...és..nem tudtam kit válasszak , és akkor odabujt a lábamhoz a kis "vagány" kutymuty , igy őt választottam , de a névt még neem tudom..tiédet hogy hívják? :)

2010. nov. 28. 16:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem értem,hogy nektek a kutya pisin mi büdös?Az ivarérett kutyusoké,azok már büdöset vizelnek.
2010. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kedves utolso mikor beleszarad a szonyegbe bizny bizny erzik nem hogy budos de kellemetlen szagu..meglehet szokni de nem kellemes amugy Dominonak hivjak
2010. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szuka vagy kan lesz az en beaglem szuka:D
2010. nov. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Enyiiim kan :D
2010. nov. 28. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!