Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pesten melyik a legjobb...

Pesten melyik a legjobb kutyasuli?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a népszigeti kutyaiskolára szavazok! De a cerberos is nagyon jó. Ismered őket?
2010. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is népsziget, vagy őrmező.
2010. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

eddig a népszigetiről és a hidegkútiról hallottam, de ezeknek is utánanézek, köszi:)

az is számítana, hogy ár/tanulás minősége arányban melyik éri meg a legjobban. mindent megteszek, hogy jó legyen a kiskutyámnak ,de azért nem állok túl fényesen anyagilag, de mindenképp befizetünk valahova.

2010. nov. 29. 09:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Az árat azért úgy érdemes összehasonlítani, hogy a népszigeti/őrmezői sulban borsos árat fizetsz, viszont 14 hét alatt az alap/közép tanfolyam után lesz egy teljesen kézbentartható kétszer vizsgázott kutyád.


Nem tudom, hogy más havidíjas iskolákban mennyi idő alatt jutsz el idáig, hány havi díjat kell kifizetned.

2010. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Népszigeti Kutyaiskola, Őrmezői Kutyaiskola, MKOSE kutyaiskola, és az Alfa Kutyaiskola :-)


Az alfáról tudok nyilatkozni, ismerősömék mesélték, hogy már a középfokot is letették ott az alfában, ők azt mondták a kutya élvezte a tanulást, szerintük megérte a tanfolyamok ára is. A kutyus klikkerrel volt tanítva az alfában, teljesen normális, kézben tartható a mai napig is, ellentétben a kutya iskola előtt. :-) Szóval kb ez olyan mint a népszigeti, csak egy kicsit kisebb, kevesebb emberrel, de már oda is sokan járnak :-) Az alfa csepelen van.

2010. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hidegkútit felejtsd el, hidd el oda nem akarod vinni a kutyádat...
2010. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!