Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első fialása volt a kutyusnak...

Első fialása volt a kutyusnak (shar-pei) Most vagyunk a hatodik hétben! És foltokban hullik a szőre lehetséges az hogy a kicsik kirúgják a körmükkel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 17:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Az előző kérdésedben ugyanez a kutya nem evett. Vársz még esetleg valamilyen tünetre, vagy hívsz hozzá egy állatorvost?

Egyébként biztos nem a kölykök körmei miatt hullik a szőre.

2010. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Kirúgják a körmükkel a szőrt? Ugyan...

Nem olvastam az előző kérdésed, de ha abban az állt, hogy a kutya nem eszik (pedig a kicsik miatt kéne), most pedig foltokban hullik a szőre, akkor tényleg nem értem mire vársz. Nehezedre esik elvinni az állatorvoshoz?

2010. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Szőrhullás lehet veszélyes is.Vidd el az orvoshoz.Én nem vagyok az.

Lehetne egy kérdésem: Ha én ide azt írom, hogy van tapasztalatom( kutyás ellésnél) és azt írom, hogy nincsen semmi baj.Te elhiszed nekem? És nem viszed orvoshoz?

Írhatok bármit akár azt is, hogy dobd ki a kicsiket.De nem teszem.

Nem akartam bunkó lenni!Bocsi!

DE: Ha valami nincsen rendben a kutyátokkal( nem csak neked) ne itt várj választ!Vidd orvoshoz.Ha nincs rá lehetőséged legyél vele, és amint lehet vidd el dokihoz.

Lehet, hogy pont az a 10 perc amíg a válaszokat várod, választ el attól, hogy életben maradhasson a kutyád!


U.I.: Sok boldogságot a kicsikhez!És remélem nem lesz komplikáció sem a terhesség alatt, sem az ellésnél!

2010. nov. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nos! Azt hittem hogy ez egy olyan oldal,ahol "tapasztalatot" cserélnek a népek! De úgy látom itt mindenre az a válasz, hogy orvos! Azt hittem esetleges shar-pei gazdik akik túlestek már ilyenen,tapasztaltak hasonlókat! ha nem lenne megfelelő az anyagi hátterem,nem vállaltam volna a kutya fedeztetését,hogy újabb x darab kutyával "kínlódjak" hisz tudjuk ez a fajta kényes! Szemfelvarrás 6 hetes korukig min.2szer!!! Szóval nem kell lehurrogni,csak egy kérdés volt! Egyébként mindenki megnyugtatására péntekre van időpontunk az állatorvoshoz,hisz nem vagyunk olyan "tuskók" hogy vállalunk x kutyát,és baszunk rájuk,had vakuljon meg,had dögöljön bele bármi baja is van! Mivel vidéken élünk és nem a nagy és híres Budapesten,ahol minden utca sarkon van egy állatorvos,aki nem kevés pénzért ránéz a kutyára,itt helyben csak a disznókhoz és tehenekhez értenek sajnos! Tehát ha vállalok kutyát,és vállalom az ezzel járó összes költséget,akár értem ezalatt a benzin költséget is míg elviszem a kutyát,akkor nem kell lehurrogni,hisz még kezdő kutyások vagyunk!! Szóval kösz mindenkinek hogy ilyen kedvesek és készségesek voltatok! Fogadok egyikőtök sem shar-pei gazdi,de okosnak felettébb okos!!!!!! Köszi!!:) Puszi mindenkinek!!
2010. nov. 29. 19:29
 5/23 A kérdező kommentje:
Ja bocsi,a kutya étvágya helyre állt,ezt elfelejtettem közölni! :)
2010. nov. 29. 19:31
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem jogos így felkapni a vizet. Az rendben van, hogy kérdeznek és aki tud, válaszol rá. De az egészséggel kapcsolatos kérdésekben legtöbbször valóban azt a választ kapja a kérdező, hogy vigye orvoshoz.Ha ugyanezt a kérdést felírtad volna egy állatorvos oldalára, garantálom, hogy ő is azt válaszolta volna, hogy millió oka lehet a szőrhullásnak, ezért orvos és vizsgálat.
2010. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

18:49-es vagyok!

Bocsánatot kértem! Nekem nincs shar-pei-em.Annyit tudtam csupán tanácsolni, hogy vidd el dokihoz.

Nem bunkóságból írtam.

De ha te ennyire nem szeretnéd, hogy lehurrogjanak akkor ÍRD MÁR KI, hogy van időpontod.

2010. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem jogos felkapni a vizet?? Ismeretlenül "vádolnak" olyannal,amiről halvány finjguk sincs! tehát ismétlem még egyszer péntekre van időpontunk a dokihoz,csak gondoltam hátha addig valaki valamit........ és megtörtént!! :) nem haldoklik a kutya,ilyenről nincs szó,erős fizikumú,és az étvágya is csak pár napig nem volt,az már helyre állt! ide meg nem viszem helyben dokihoz,mert az egyik picit elvittük sos-ben,és még aznap éjjel kimult szegény! Úgyhogy ennyit az itteni dokikról,és a tudásukról...... Szóval arra meg hogy elvigyem 60km-re ide,időpontot kell kérnem! Úgyhogy pénteken el lesz látvan az anyuka is,meg a "gyerkőcök"is!
2010. nov. 29. 19:54
 9/23 A kérdező kommentje:
18-49es! Nem is rád gondoltam,mert az normális hangvitelű válasz volt! Abban semmi sértő nem volt! csak ugy látszott azt hiszik felelőtlen vagyok. Jó,az lemaradt hogy pénteken megyünk,ez jogos! :)
2010. nov. 29. 19:55
 10/23 anonim ***** válasza:
Én megértem a bajod. De Te sem tájékoztattad a válaszadókat a tényekről! Ha ezeket leírtad volna amit itt akkor nem iylen választ kaptál volna!
2010. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!