Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány napos terhesség után...

Hány napos terhesség után kezdenek növekedni a kiskutyák? És honnan tudhatom hogy télleg terhes-e a kis Bichon Havanese 2 éves kutyám?

Figyelt kérdés
A Bichon Havanese szuka kutyámnak már elkezdett kerekebb,keményebb,nagyobb hasa lenni.Már 34 napja elvileg terhes.
2009. jan. 16. 13:26
 1/7 anonim válasza:
57%
Túl van a félidőn a kutyusod,ha vemhes,úgyhogy szerintem ha keményebb a pocija akkor tuti az.Én is most szeretném pároztatni az enyémet"havanese" .Itt van nálam egy szuka kutyus és pároztak,de nem ragadtak össze,úgyhogy most én is tanácstalan vagyok,hogy ez elég-e ahhoz,hogy kiskutyák legyenek.egyébként lehet kapni a gyógyszertárban"relaxin"nevű gyorstesztet az kimutatja!én is olvastam.
2009. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha kemenyebb nagyobb a hasa, akkor aaz de meg onnan is metudod allapitani ha dagadnak a mellbimboi
2009. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsodat =)

Nekem már 4-szer összeragadtak.

Először csak próbálkoztak összeragadni eztán a végén már 4-szer is összeragadtak.

2009. jan. 16. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Első válaszolótól kérdezném, hogy a relaxin nevű tesztet kiadják recept nélkül is sima gyógyszertárban??
2009. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
félidősen már az állatorvos meg tudja mondani.de a 6.hét körül már látszik.szélesedik a háta,a cicijei bedagadnak.mi most tartunk a 8.héten,de már elég intenzíven mocorognak a babók!:-)
2009. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

nekem tavaaaly születtek kicsik,én akor kezedetm el gyankodni,amikor nagyon-nagyon bujós letta lány kutya,és rengeteget evett,mindegy mit csak ehessen.szélesedetta háta,és a cickoi is beduzzadtak.

szülés elött 1-2 nappal,figyeld a cicijeit,ovatosan megnyomhatod,ha jön belöle eyg kis tej,akkor szülni fog 48 orán belül.majd a szopizásnál ha kimegy pisilni az anyakutya a mellbimbóit töröld át langyos vizes ruhával,hoyg akicsit tiszta tejet szivjanak magukba. és még valmai: ha azt szertnéd hoyg sok teje legyen a kutyusodnak,itasss vele rengeteg tejet.ha van házit.én kecsketejet is adtamm neki.ezeket orvostol tudom.

2009. jan. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon sokat segitettetek a válaszaitokkal...Köszönöm a hasznos válaszokat!Várom a további kérdéseket is!
2009. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!