Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kockáztatnád az életed a...

Kockáztatnád az életed a kutyádért?

Figyelt kérdés

Veszélybe kerül a kutyád élete, megtudnád menteni, megtennéd?

Vagy mi az ameddig elmész a kutyádért?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre :) Köszi előre is a válaszokat


2010. nov. 30. 17:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Igen, megtenném. Miért? Mert ő volt a legelső barátom. Oviba nem voltak barátaim. Mindig egyedül játszottam, magamba beszéltem, egyedül voltam. Aztán iskolás lettem és másodikos koromban hozta apa Buksit. A legelső barátomat, aki feltétel nélkül szeret. Igaz nem az a kutya, aki bármit megtesz. Foxi, nagyon izgága, hiperaktív, bolond kutyus. :) Már 9 éves és még mindig nagyon jó erőben van. Nagyon szeretem. :)
2010. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz egyszer kutyám(kutyáink) akkor én megmenteném vagyis egymás életét megmentenénk megvédenénk egymást. ha valaki menhelyről vagy kobor kutyát visz haza megment sintér és többi teleptől.
2010. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

bármit megtennék érte, hogy megmentsem, benne még sose csalódtam, de egyes "barátaimban" igen...


egyszer sétáltatás közben egy hatalmas németjuhász ugatva vicsorogva elkezdett felénk rohanni, a kutyusomat felkaptam (kis testű), és vártom hogy mi fog történni, a másik kutya pedig hirtelen eltűnt, azt se tudom hova lett, vagy mi lett vele, de azóta se láttam

mikor sétálunk és rosszat érez ha elindulunk egy utcába, megáll és nem enged tovább menni egészen addig amíg vissza nem fordulunk, és mindig megérzi a rosszat

valamelyik este kint tevékenykedtem nála és jópárszor majdnem elcsúsztam a jégen, és ő végig ott volt mellettem és vigyázz rám

2010. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!