Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki akarok hozni egy kutyát az...

Ki akarok hozni egy kutyát az Illatos uti ÁllatMenhelyről, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
olvasgattam már neten hogy egy "jelképes ősszegért" lehet kihozni csak kutyákat -.- ez az ősszeg menyi lehet?
2010. dec. 2. 00:41
 1/5 Oxa válasza:

Szia!


Én egyszer voltam az Illatos úton, akkor nekem azt mondták, hogy ez egy oltás árába kerül!

Na, most egy oltás nagyjából 1000-5000 forintba kerül.

Mivel máshonnan kaptam kutyát, így nem hoztam el az Illatos útról. Tehát a további dolgokat nem tudom!

De, ha jól emlékszek, akkor odaadják az oltási papírját, elmondanak pár alapvető információt, és miután kifizetted az XY összeget, akkor viheted a kutyát!


Szájkosarat és pórázt vigyél, mert azt nem adnak!

2010. dec. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Csak a pontosság kedvéért: az Illatos út nem menhely, hanem gyepmesteri telep ("sintértelep"). Amúgy azt hiszem, 2500 Ft, de nézd meg itt: www.illatosut.hu, www.ebtelep.hu

Viszont az első utad a telepről az állatorvoshoz kell, hogy vigyen, mert az egy dolog, hogy kapnak oltást, de az egyéb bajaikat nem mindig kezelik, de attól függetlenül, hogy van-e baja vagy nincs, nem árt, ha alaposan átvizsgálja egy orvos. És amúgy is be kell majd jelentkezni vele a rendelőbe, ahova hordani fogod.

2010. dec. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak könyörgöm ne gondolkodj napokig .. bármikor letelik az a 2 hét amit hagynak nekik ... nehogy lealtassák.
2010. dec. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár a gondolat erősen dícsérendő, azt azért jegyezzük már meg végre, hogy AZ ILLATOS ÚT NEM MENHELY, HANEM SINTÉRTELEP!!!!!!
2010. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elaltatják őket...
2013. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!