Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem lesz baja a kiskutyának?

Ugye nem lesz baja a kiskutyának?

Figyelt kérdés

1 hónapos pici tacsi nagypn áthült és furán nyafog.melegvízbe raktam hogy kicsit felmelegedjen és most az ölemben van a szobában és közben dörzsölgetem.ő kicsit vissza maradt a nővésbren de nem vékony szép kövér csak kisebb mint a többiek.ha belerakom egy zokniba és alá meleg sót rakok az jó??

ugye nem lesz baja??


2010. dec. 2. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy 4 hetes kutya miért nem az anyja és a testvérei mellett van?? Állatorvos látta őket? Ha "dagi" az a férgesség jele is lehet - sokan összekeverik a jól tápláltságot és a férgesség miatti kikerekedett pocakot.

A meleg víz nagyon nem volt jó ötlet, mivel a vizes teste nagyon könnyen megfázik. Infralámpa alá kéne tenni...

2010. dec. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az anyja nem foglalkozik már velük a többi kicsi meg fut szalad.féregtelenítve vannak azzal biztos nincs gond.megfürdettem és jól megtöröltem most be van bugyolálva és édessen alszik

melegítsek sót és alárakjam vagy felesleges?

2010. dec. 2. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rakj alá sót. Ha már megfürdetted, akkor arra ügyelj, hogy melegben maradjon. Nem kell túlmelegíteni, de tartsd a meleg szobában.
2010. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm

most várok hogy felkeljen és megpróbálkozunk enni is.

2010. dec. 2. 12:27
 5/5 A kérdező kommentje:

evett is és most teltségében nyöszörög.a kis mohó

remélem akkor most már nem lesz baja

amíg nem lesz nagyobb addig nem rakom ki a testvéreihez.itt marad a szobában

2010. dec. 2. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!