Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mien nev az egy...

Szerintetek mien nev az egy kutyanak hogy FOKA?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
szar mert nem írsz ékezetet...
2010. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

első. ne szidd már a kérdezőt... lehet, hogy alapból angol billentyűzete van vagy pedig nem szereti az ékezetet. nincs ebben semmi baj. :)


kérdező: szerintem aranyos név :) bár attól függ milyen az a kutya.. mert ha egy pici kutyus akkor lehet nem a legmegfelelőbb, de aranyos :)

2010. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gfero ***** válasza:
58%
mint egy fokának a kutya név
2010. dec. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi a normalis valaszokat az ertelmetleneket el sem olvasom bocs h nem irok ekkezetel de angol bilentyuzetem van na m1...es azert kerdeztem mert a kutyam neve az!!!!Elmagyarazom ha nem ertitek mert: mikor pihen akkkor nem normalisan magaa ala hhuzza a labat hanem kiterul es kereszztbe teszi a labat es mivel feher ojan mint egy foka!!!! meg azert is mivl mi arva menhejrol vettuk ki es ott mar a nevre halgatott minek atnevezni h zavarodjon aaa nem ez a nev szerintem cuki:P!!!
2010. dec. 3. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:

billenytűzet

keresztbe

olyan

menhely


Az angol billentyűzet nem jogosít fel arra, hogy a milyet miennek írd, és, hogy ne használj vesszőket! Legyél már egy kicsit igényesebb!

2010. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!