Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kivihetem ilyen hidegbe a 16...

Kivihetem ilyen hidegbe a 16 hetes kölyköt?

Figyelt kérdés
nem fázik meg? tegnap tüsszentett 1et 2őt
2010. dec. 3. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fázik meg. Ha nagyon félted adj rá egy háttakarót-kis kabátot: mozgásra, ingerekre meg persze a dolga végzésére szüksége van ilyen időben is.
2010. dec. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tüsszögés inkább vírustól (vagy orrbament porszemtől) van, mint a hidegtől.


Szerintem vidd ki nyugodtan, de figyelj rá, mozgasd, és ha fázna, akkor vidd haza. ha nem fázik, és van kedve rohangálni a hóban, akkor nyugodtan rohangáljatok, csak utána fent jó alaposan törölgesd meg, és fektesd valami meleg helyre.

2010. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de milyen fajta kutya? Mert azért az sem mindegy. De természetesen kiviheted, csak ha valami mini kutya, akkor kell rá ruha.
2010. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyám novemberben született és fél méteres hóban tanult járni (márpedig járni pár hetesen tanulnak) ... Mégis él és köszöni jól van. Normális kutyának nem lesz semmi baja ha kimegy levegőzni. Annak inkább attól lesz baja ha állandóan egy szobában él.
2010. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!