Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen keverékek lehetnek...

Milyen keverékek lehetnek ezek a kiskutyák?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. dec. 3. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem némi németjuhász van benne,bár szerintem az sem kizárt,hogy őket is egy keverék kutyus szűlte.
2010. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is van bennük németjuhász de attól függetlenül hogy keverékek irtó cukik:)Remélem jó helyre kerülnek...
2010. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a beagle kölykei?

mert ha nem nem biztos h. keverékek mrt malinois-ra hasonlítanak:

[link]


[link]


[link]

[link]

2010. dec. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nagyobb kutya az anyjuk a kölyköknek? Mert a nagy kutya beagle...De nem látok beagle vonásokat a kölyköknél..Talán németjuhász keverék van bennük..Édesek nagyon...
2010. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az anya kutya gondolom a fajtatiszta jellegű beagle mert látszik rajta hogy szoptatos mama kutya az apa nagy valószínűséggel malionos vagy anak keveréke de az biztosan nem hogy német juhász mert a fejük a kicsiknek ellégé keskeny a németjuhászhoz is meg egy beagle kutyához is.nagyon aranyosak és remélem nem az utcán fognak ki kötni szegény kutyik hanem jó meleg házba,gondos gazdával és sok sok szerettel telik az élete és nem agyon ütve,láncra verve,elütve stb..:(
2010. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

neem, nem az anyja a beagle, és nem is szoptatós.


A kiskutyák anyját kidobták a faluszélére, szült 8 kiskutyát, ebből kettő a csoporttársaimhoz kerül.

Már csak 1 nek kell gazdi.

És a falu önkormányzata saját költségén oltatta a kiskutyákat!!

:)


[link]

2010. dec. 3. 14:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Ó én is Zala megyei vagyok! Itt is kidobtak két kiskutyát,a kukoricásba találtuk őket,hasonóak voltak ezekhez,csak feketék :) Hála Istennek nekik is sikerült gazdit találnunk!
2010. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az anya 1 fajtiszta beagle tricolor szuka a kölyök meg németjuhász malnois féle de lehet hogy az apa is leve keverék ezek kölykök töbsözörös keverékek hogy a nagyszülők vagy az ük ük ük nagyszülők voltak faj tiszták
2010. dec. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mali tuti van benne.
2010. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!