Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a kutyapulóverről?

Mit gondoltok a kutyapulóverről?

Figyelt kérdés

Van egy tacsikeverékem, szegény ebben az időben nagyon fázik, a kutyaházba nem hajlandó bemenni, pedig jó nagy és a szél sem fúj be, van benne egy párna is. Anya nem engedi, hogy benn legyen a lakásban (amúgy is rossz ötlet, mert nem szobatiszta). Szerintetek kevésbé fázna, ha ráadnék egy kutyapulóvert? Ne nézzetek plázacicának vagy divatmajomnak, csak nem bírom nézni, hogy ennyire fázik.

12/L


2010. dec. 3. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia! Tacskót nem ajánlatos kint tartani! Még egy jól szigetelt kutyaházban sem!

kevésbé fázna, de nem biztos, hogy eltűrne, hogy egész nap rajta legyen!

A kutyaruhát-pulóvert sétákhoz találták ki.Benti kutyusoknak, hogy a 20-25 fokból a hidegbe -5 fokba kilépve ne fázzanak meg!

nem egész napos viselésre fejlesztették ki!

Valahogyan próbáld meg rávenni az Édesanyádat!

Nem divatmajmolás az ha valaki csak a kutya érdekeit nézi.Az már az ha valaki csak azért dugja bele szerencsétlen ebet mert hű de menő!

2010. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Én igazából nem értem ezt a nagy mániát, régen is voltak kutyák,hidegben is, és túlélték pulcsi nélkül is. Ennek ellenére azt mondom, hogy vegyél neki egyet, mert (főleg a tacsik) nagyon tudnak fázni (tapasztalat). Ha esetleg még kicsi,próbáld meg szobatisztává tenni, de addig is pulóver.
2010. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2010. dec. 3. 17:25
 4/15 anonim ***** válasza:
Valamit mindenképpen tenyél vele mert nem elég hogy kicsi és rövid szörü kutya, de a rövid lábai miatt a hasa nagyon körel van a földhöz ezért még nagyobb veszélyben lehet.
2010. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az a baj, ha átázik a pulcsi vagy a kabátka és vizesen rajta marad, az sokkal rosszabb.

Inkább csinálj neki egy új házat, vagy tedd kellemesebbé neki. Béleld ki mással. Valamiért nem érzi jól magát benne. Vagy tedd át máshová, hátha az a baj.

Garázsotok nincsen? Mert akkor ott esetleg lehetne a szállása, lehet az ajtóra szerelni kutyakaput és akkor a garázs ajtó csukva lehet, de a kutyus is tud mászkálni ki-be kedvére.

Mamának is tacskója volt az udvaron, semmi baja nem volt. Szalmával volt a házikója bélelve, mindig ott volt ha fázott. Meg télen kicsit mindig fel volt hizlalva, kapott tepertőt, meleg húslevest és zsíros ételeket, hogy legyen rajta egy kis szigetelés. :)

2010. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Garázs nincs, de van egy melléképület, ahol apa a szerszámait tartja (autószerelő). Vágtunk tavaly az ajtóra alul egy lyukat a két macskánknak, anyának javasoltam, hogy vágjunk nagyobb lyukat, hogy a kutya is be tudjon menni, de azt mondta, hogy ne, mert bemennek a patkányok meg a pockok (már így is van ott néhány). Szerintem még ha vágnánk is, még akkor sem menne be oda sem, mert már a macskák sem mennek, pedig ha régen esett az eső akkor bementek :( Nem tudom, mit csináljak...
2010. dec. 3. 17:42
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már csak azért sem ajánlom, hogy egész nap/este rajta legyen a pulcsi, mert ha az átázik, akkor biztos tüdőgyulladás lesz a vége. :S Nagyon jók a kutya pulóverek, de csak bizonyos időre.

Sajnos a tacska tényleg nem kinti kutya, de ha mondjuk van egy garázsotok (vagy kazánház, akármi), aminek az ajtaját kicsit nyitva tudod hagyni, akkor már sokat tettél a kutyusért. :)

2010. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Most olvasom, hogy már írták amit írtam.. :D

De, ha eddig is volt hátul a műhelyen ajtaján lyuk, akkor is bemehettek a patkányok és a pockok (azok a legkisebb lyukon is átpréselik magukat), de szerintem ha oda beköltözik a tacska akkor attól nem kell tartani, hogy ott megtelepszenek. :) Ugyanis nekik a vérükbe van, hogy az ilyen rágcsálókat megöljék. :) Ha anyud nem is egyezik bele te még vághatsz kicsit nagyobb lyukat a tudtuk nélkül... :P

2010. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, én sem értem anyát :D Majd ma próbálok vele beszélni. Biztosan találunk majd valami megoldást, hogy ne fázzon szegény.
2010. dec. 3. 20:41
 10/15 anonim ***** válasza:
Na? Jutottatok valamire?
2010. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!