Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma először azt vettem észre,...

Kudos kérdése:

Ma először azt vettem észre, hogy nem akar szaladgálni, "csendes", nyalogatja a testét, a lábával kapirgálja az arcát, plusz a falat is kapirgálta. Nem jött oda hozzám, ami AGGASZT. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Vettünk egy családi házat és ör9költünk egy kutyát. Első 2 hónap szinte ki sem jött a házából, de az utóbbi 1 hónapban boldogan szaladt hozzám, játszottunk, a legjobb kajákat vettem neki (eddig maradékon élt).a kutya 3 éves, (erdélyi kopó) az volt a gazdija, akitől vettünk egy házat. Még nem költöztünk oda, holnap fogunk, de én 3 hónapja MINDEN nap kimentem hozzá, minőségi kutyakajákkal etettem, és megbarátkoztunk. Minedn nap szaladgált, alig várta, hogy menjek, mert arégi tulaj már nem járt ki. Láncon van, mert még nincs kerítés, én mindig elengedem van hogy 2-3 órát szaladgál, nagy a telek van neki hol.....ma viszont nem volt önmaga és aggódom....!!!segítsetek, mi lehet a baja? nem jött oda hozzám, nem akart játszani! én imádom, holnap újra megyünk hozzá, nagyon félős amúgy egyelőre csak hozzám jön oda a családomból.....
2010. dec. 3. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem javul,szerintem vidd el állatorvoshoz.
2010. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2010. dec. 3. 18:45
 3/3 anonim válasza:
Ne haragudj de ez eleg aggaszto en is az allatorvost ajanlom!!!De az is lehet h a regi gazdai jutottak az eszeben:)
2010. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!