Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Etethetem így? (Kérdésed túl...

Etethetem így? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

kölyök kutyám van, amstaff.

a napi 400 g kajáját (dog chow) ezentúl napi 4 helyett napi 3 részletben szeretném neki adni.

mikor térhetünk át, mennyi idős korában a napi 2 etetésre? köszi


2010. dec. 4. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj de hogy lehet így kutyát vállalni hogy azt se tudod hogy hányszor etesd egy nap meg hogy mivel???

Legalább neten olvasnál utána, vagy szakirodalmat... vagy mégegyszerűbb: állatorvostól érdeklődj. Ne az alapján tartsd már az állatod amiket itt leírnak meg olvasgatsz.

Hihetetlen komolyan..

2010. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány hónapos a kutyus?Egyéves kor útán ,lehet napi kétszer etetni.
2010. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MME ***** válasza:
1 éves kora előtt legalább 3 részben kell megkapnia az adagját. Szerintem 6 hónapos koráig maradjon az a négy, oldjátok meg valahogy. Egyébként amit a dokik mondanak az nem szentírás, mert sokan nem frissítik a szakmai tudásukat, ráadásul több tábor is van köztük. Amit én javasoltam, az a legbiztonságosabb, és majd a kutyád közepes termetéhez felnőtt korban nagyjából jó lesz a kettő. Bár én mindenkinek ajánlom, hogy próbálják megtartani akkor is a hármat. Főleg, mivel szárazat kap - vagy nedvesítve adod?
2010. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha 400g az adagja gondolom a tiéd is olyan 10 hónapos körül lehet.

A miénk most lesz 1 éves nem sokára, de már vagy 2 hónapja csak 2 részletben kapja az adagját,a kutya igényeit követtem, mikor már nem nagyon akarta megenni a déli adagot, akkor tértem ár a napi kettőre.

Egyébként én is Dog Chow-ot adtam neki, nagyon meg vagyok vele elégedve, ár-érték arányban szerintem jó táp.

Most tértünk át a Brit tápra, eddig úgy tűnik ez is megfelelő és olcsóbb is.

2010. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én,már napi 3-szor etetném.
2010. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nálad van---6 hónapos korig 3x

6 hónapos kortól---1 éves korig 2x

utána már csak 1x és sok vizet adj neki

2010. dec. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!