Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a Schnauzer-ről?

Mit gondoltok a Schnauzer-ről?

Figyelt kérdés

Egy olyan szép, okos fajta és még sem valami divatos.

van valakinek ilyen kutyája? vagy tervez ilyet?


2010. dec. 4. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem schnauzer keverékem van, és imádom. tényleg okos, gyorsan tanul, de makacs is. :)
2010. dec. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki egy patkányvadászt,agility bajnokot, félelmetes házőrzőt keres, az a megfelelő méretű schnautzerban nem fog csalódni. Én szívesen bevállalnék egy snacit vagy egy más fajta kutyát, ha körülményeim megváltozására látnék esélyt. Amúgyis úgy látom, hogy a HSPK egész komolyra tudott fejlődni.
2010. dec. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az ismerősömnek ilyen kutyusa van csak törpe. nagyon aranyos.mindenhova követ és nagy a mozgásigénye. max3x találkozok vele egy évben és akkor nagyon izgatott lesz és boldog! szerintem akkor válalj ilyen kutyut hogy ha sok időd van a ő "mozgatására"
2010. dec. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gfero ***** válasza:
nekem volt egy óriás schnauzerem kiváló kutya nagyon intelligens kutya és szófogadó .egy kutyát nem divatból kell tartani
2010. dec. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Az hogy tulsokat tutul .. kimegyek ugy megkergetem. Épp a kukásautóval cirkuszol...
2010. dec. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nekem van egy közép schnauzer keverék kutyám, igaz makacs de nagyon hamar tanul. Járok vele kutyasuliba és pl. az első órán majd szét tépte volna azt a dobbermant akivel össze volt engedve (ugyanis nem volt szocializálódva:() de a kövi órán már sokkal nyugottab volt, futkározott már a többi kutyival...

amúgy van egy olyan különös szokása nem tudom miért de néha rá jön az 5 perc akkor elkezd vagy 100-zal körbe körbe futni<3

BÁTRAN AJÁNLOM!

2011. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!