Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Kennel's...

Mi a véleményetek a Kennel's Favourite kutyaeledelekröl?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kiváncsi.Én Acana után szeretnék váltani rá mert sajnos az már nekem nagyon drága.
2010. dec. 5. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Még nem hallottam róluk, de a honlap: [link] alapján elég profinak találom őket.


Szerintem találsz a kutyádnak megfelelő tápot, és árban valóban kedvezőbb az Acanánál.


Érdemes kipróbálni, aztán ha a kutyádnak is ízlik, akkor válts nyugodtan. Persze csak fokozatosan áttérve az új tápra.

2010. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gál Tibor válasza:
100%

Szia,


Az Acanáról én nem térnék át a KF tápra. A beltartalmi összetevőket kell megvizsgálni.

Indokaim:

Az Acana majdnem gabonamentes táp - csak zabot és barna rizst tartalmaz, mint gabona. (A zab pázsitfűféle és nagyon egészséges, de gabonának mondják)Az Acana több húst és kevesebb szénhidrátot tartalmaz.


A KF beltartalma: A kérdéseimet beleírom..


dehidrált baromfi hús MENNYI?, kukorica,NEM SZÜKSÉGES OLCSÓ GABONA tört rizs, árpa,NEM SZÜKSÉGES OLCSÓ GABONA baromfi zsír, dehidrált répa pép, dehidrált sörélesztőkivonat (mannán-oligoszacharidok forrása), hidrogenizált zselatin, AZ MI? halliszt, lazacolaj, teljes tojáspor,POR ALAK NEM MEGFELELŐ monokalcium-foszfát, lecitin, hidrogenizált csirkemáj, lenmagolaj, hidrogenizált puhatestűek és rákfélék (glükozaminban gazdag), hidrogenizált porckivonat (kondroitinban gazdag).


Amennyiben áttérsz a tápra ezekkel tisztában kell lenni.

A táp drágasága miatt nem érdemes váltani. Próbálj vele spórolni, heti 1-2 alkalommal leforrázott hússal (farhát, mellcsont)kiváltani a tápot.


Amennyiben bármilyen egyéb kérdésed van a kutyák táplálásával kapcsolatban, állok rendelkezésedre.

Tibor

2010. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia Tibor!Nagyon köszönöm a korrekt válaszod.Az az igazság,hogy én nagyon nem szeretnék áttérni az acanárol másra. Csak minden hónapba mikor megrendelem és kifizetem a 13500.ft az acana adult dog-ért akkor, mindig elkezdek nézelődni más táppal kapcsolatba.De ennek csak anyagi oka van.Mert egyébként nagyon megvagyok elégedve vele.
2010. dec. 5. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon drágának tartod az Acanát, és már tényleg nem bírod, vehetsz akár Dog Chow-t is. A szüleim (apu és anyu) együtt neveltek egy német juhász kutyust, aki Orijen-t evett, el volt kényeztetve stb, mert ketten együtt meg tudták engedni maguknak. Ám amikor elváltak, anyának nem volt ennyi pénze, hogy az Orijen-t vegye a kutyának, átváltott a Dog Chow-ra, kb 600 ft/kg-ja, és nagyon meg volt vele elégedve, és ki is tudta fizetni. Olcsó táp, mégis azért jobb tartalma van, mint a többinek..
2010. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!