Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » (V) beagle kutyát nagyon...

(V) beagle kutyát nagyon nehéz tanítani?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 19:43
 1/5 A kérdező kommentje:
a
2010. dec. 5. 19:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen feladat, de tény, hogy vannak egyszerűbb kutyák is. Ha kezdő vagy, akkor érdemes egy JÓ kutyasulit keresni! Ha sikerül megfelelő viszonyt kialakítanod vele, akkor szívesen fog tanulni bármit, de az alapengedelmesség szerintem a legtöbb gazdi számára elérhető.
2010. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem beaglém van, kölyökkora óta járunk kutyasuliba és egyáltalán nem nehéz tanítani.Nagyon fogékony mindenre akár engedelmességi, akár trükkök tanulása.Egyedül a behívás tanítására kell nagy hangsúlyt fektetni, mert a szagok miatt képes szelektíven hallani :)
2010. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:) köszi a válaszokat az én kutyum most 6 hós és nekem csak anyi a bajom h ha akar szótfogad és naon ügyes de ha nincs kedve akk nem csinál semmit:S
2010. dec. 17. 17:58
 5/5 anonim válasza:

Jutalom falattal simán ;)

Szerintem az egy Beagle kutyát sem hagy hidegen :D

Vagyis , ha a kutya elvégzi a helyes feladatot meg kell jutalmazni :)

Ha a tanítást akkor hagyod abba , amikor még folytatná a kutyus , akkor legközelebb is lesz kedve tanulni :)

Én rengeteg trükköt tanítottam mind a 2 beagle kuityámnak , ilyen módszerrel , nagyon ügyesek :)

2011. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!