Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összekeverhetek két féle...

Zsopega kérdése:

Összekeverhetek két féle tápot vagy váltakozva adjam?

Figyelt kérdés
Négy hónapos keverékem eddig Royal Canint evett, de csirkeallergiás lett, így hirtelen kellett váltanom. Josera bárányost vettem, szereti, de úgy gondolom, ez nem elég tápláló egy fejlődésben lévő kölyöknek. Most rendeltem Acana halast, azt is imádja. Lehet váltakozva adni a különböző tápokat akár naponta két félét is? Még háromszor eszik egy nap, vacsorára főzök neki.
2010. dec. 6. 09:18
 1/4 Beatrix17 ***** válasza:
Én 3-5 félét szoktam neki összekeverni!Mivel van olyan,amiben sok felesleges dolog van,de finom az izfokozók miatt,és vannak a tápanyagban gazdag száraz kaják,amik nem olyan finomak!Amikor kicsi volt,ugyan igy kevertem neki.Az én sziámim is allergiás lett a Royal Caninra!Válltól lefelé az összes szöre kihullott szinte.A Royalt mellőztem,és mindent,ami csirkét tartalmaz!De mostmár nincs vele baja!Ő csak reggelit kap-alutasakosat,és egész nap kint van a száraz
2010. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha keversz, csak azonos márkájúakat szabad. Ha kölyök tápot adsz neki,megfelelő a fejlődéséhez. Nem kell kevergetni. Egy táp akkor garantálja a hatását, ha az ajánlott mennyiséget adod.
2010. dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keverd össze. A tápokat úgy állítják össze, hogy az teljes mértékben kielégítse a kutya igényét. Ha elfogyott az egyik, akkor fokozatosan térj át a másikra.


Bár túl nagy hibát azzal követsz el, ha összekevered.

2010. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Bocsi, de kimaradt egy "sem".


Tehát túl nagy hibát azzal sem követsz el, ha összekevered.

2010. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!