Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lány kutyák is menstruálnak?...

A lány kutyák is menstruálnak? :O Komolyan? O_O

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 18:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%

igen, nyilván nem úgy, mint az ember, de vérzik!


22L

2010. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Jajj.. :S Akkor a fiú kutya a jobb? :O
2010. dec. 6. 18:54
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tüzelésnek nevezik a kutyáknál, de ha ivartalaníttatod, akkor nem fog többé tüzelni :)

12/L

2010. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
A fiú kutya,amikor rájön az a korszak mindent meg akar k*félni(párnák,családtagok lába). A lány kutya szerintem jobb,de ez személytől függ.
2010. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Fiú kutya=kan, lány kutya=szuka.

Igen, a szuka is "mentsruál", bár ezt náluk tüzelésnek hívjuk. Évente 2x, és olyan 6-9 hónapos kortól, ez függ a méretétől. A kisebb testű kutyák ugyanis hamarabb érnek, mint a nagyobb testűek.

A kan viszont lehet aggreszívebb, nehezebben irányítható. Viszont ha a szukát ivartalaníttatod, akkor már nem tüzel.

2010. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt úgy hívják, hogy tüzelés. A szukák egy évben kétszer 3 hétig tüzelnek. Ebből körülbelül 10-12 napig véreznek, inkább csak csepegtetnek. Utána válnak fogadó és fogamzóképessé. Ám mindez ivartalanítással kiküszöbölhető.

A kanok ugyan nem véreznek, ők csak a tüzelő szukákat hajtják, szöknek és verekednek miattuk. Így náluk is ajánlott az ivartalanítás.


Szerintem a legjobb választás az ivartalanított (még az első tüzelés előtt, olyan 5-6 hónapos korban) szuka.

2010. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Most akkor vérzik a lány kutya vagy nem?? O_O Fontos lenne mert most még eldönthetem h fiú vagy lány kutya kell :O
2010. dec. 6. 19:00
 8/25 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül egy ivartalanítás? :O Mert 4hetes lány kutyust szeretnék örökbe fogadni O_O
2010. dec. 6. 19:02
 9/25 anonim ***** válasza:
szerintem neked nem kell inkább semmilyen
2010. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Te nem érted????

Mindenki itt mondja hogy IGEN!!!!!!!!!!

Mond te hány éves vagy?

2010. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!