Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hónapos korában látszik...

Hány hónapos korában látszik egy golden retrieveren, hogy göndörödni fog a szőre?

Figyelt kérdés
Az enyém most 5 hónapos és még egyenes a szőre. Mikorra várhatom, hogy göndörödik?
2010. dec. 6. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom pontosan, de az enyémnek már 5 hónaposan szép göndör volt a szőre! Barátnőmnek is ugyancsak már 4 hónaposan göndörödött, illetve 5 hónaposan már teljesen göndör volt a szőre, és nem egy helyről vettük őket :)


Nem tudom, talán kérj tanácsot kutyakozmetikustól, vagy a tenyésztőtől ahonnan vetted. Talán ő tud a legtöbbet mondani, vagy akár állatorvostól is megkérdezheted, bár ő nem biztos hogy tud rá válaszolni :)

2010. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerinted ezek után honnan veszed hogy tenyésztőnél vette?:D ...höhö :D XD
2010. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

elsőnek köszönöm a választ!

Másodiknak valóban nem tenyésztőtől vettem, de engem nem is érdekel, hogy honnan van! Én társat kerestem

2010. dec. 7. 05:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont akkor érdemes megnézned a legjobban hogy honnan van, ha társat szeretnél. Te sem szeretnéd végignézni ahogy egy agyonszaporitott kutya 5-6 éves korára full dp-sen már járni sem bír ...
2010. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!