Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való nekem?...

Milyen kutya való nekem? 12/L. Van egy nyulam de szeretnék egy kutyát valami nagyobb testűt csak fajtatisztát.

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 19:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
2010. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
és te fizeted vagy szüleid?...
2010. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
van pénzed oltásra?...ki tudod fizetni a 100ezer forintot a kutyáért?... mert ha fajtatisztát keresel ne az Expresszen tedd...
2010. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
2010. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
67%
Kerékkel tudok szolgálni. Aranyosak, szépek. Ha kell, jelentkezz. :)
2010. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem érj be egy nyúllal és örülj hogy te nem vagy allergiás mivel én 1 hónapig bírtam utána el kellett vinni másik gazdihoz... 10/F
2010. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
100%
mért kell ilyen durván válaszolni?normálisan tette fel a kérdést:S szerintem menjetek el egy állatmenhelyre.nagyon szép kutyák vannak ott is és én kölyök kutyusokkal is találkoztam már ott:) olcsóbb mint egy tenyésztőtől vett kutya és hálásabb is.
2010. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Hát a menhelyen gondolkodtam.de nem tudom. én a labradorra gondoltam de jó választás lenne szerintetek?
2010. dec. 6. 21:23
 9/35 A kérdező kommentje:
Várom a válaszokat.
2010. dec. 6. 21:24
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

ha a szüleid beleegyeznek hogy fizetik az etetést meg az oltást és magát a kutyát ami ha tenyésztőnél 80Ezertől 100ig vagy annál többe is kerülhet....


a napi séták mellett néha nagyobb kirándulásokra van szüksége, intelligenciáját érdemes feladatokkal lekötni


Nagyon intelligens kutya, amit vétek kihasználatlanul hagyni. Kezdő kutyástól is könnyen és szívesen tanul feladatokat és trükköket. Vízimádó, az udvaron a legkisebb pocsolyába is belefekszik, ami után fültisztításra van szüksége. Megfelelő nevelés esetén családi kutyának, munkakutyának (vadászat, keresés, vakvezetés, terápia, agility…) és kiállítási kutyának is alkalmas.


ittvan 1-2 labrador tenyésztő: [link]


ittvan az "összes" labrador akik 0-1éves korig vannak...ők mind nagyon fiatalok..előttük áll még az élet...


[link]

2010. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!