Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyenek a tapasztalatok az...

Milyenek a tapasztalatok az elektromos ugatásgátló nyakörvvel?

Figyelt kérdés
Ultrahangos plusz elektromos impulzusost készülök venni, mert a szomszédok kezdenek lázadni. Van aki már használt ilyet? Bevált? Nem fáj nagyon a kutyinak? :( (biztos hülyeség, de nem pörkölődik megy a szőre :D mert rá van írva, hogy hosszabb szőrnél le kell vágni....) Köszi :)
2010. dec. 6. 20:22
1 2 3
 1/23 gfero ***** válasza:
100%
én már használtam és bevált .ne paráz biztonságos
2010. dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%
láttam egy kutyát, akinek volt ilyen. soha többé nem viselném el a látványt. félt, remegett... teljesen kész volt. megfelelő nevelés, és még nem is rontod el a kutyád életét.
2010. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
14%

20:31el értek egyet!

Aki ilyet rak a kutyájára, az a szememben egy senki, nem ember!!

Sőt.. én rátenném arra, az illetőre, és kíváncsi lennék milyen lenne neki, ha pl kiabálna a gyerekével, vagy a párjával és jól megb@szná az áram, vagy a pofájába spriccelne valami... még körbe is röhögném!!!!!:D

2010. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%
Nem ismerem,de én pl. nem tudom mit tegyek a kutyámmal,kertesházban nevelkedett évekig,most tömbben lakunk.megszokta h védi a területét,és sétánál rettentő hangon megugat minden kutyát,nem tudom csititani.Pattog akkor is ha rég elment a másik kutya...
2010. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
4%
a szomszédokat b@zd fejbe inkább, kussoljanak ők, tolerálják, biztos nekik is van olyan f@szságuk ami mást idegesít.az ember megérti a kutya nem,ne kínozd sztem.
2010. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit elvagytok varázsolva. Az elektromos nem azt jelenti, hogy megrázza a 220 a kutyát. Csak, hogy tisztában legyetek a dolgokkal, a nagy Belgium, Németország és egyéb kulturált kutyatartásról híres országban már a kölyök kutyákra ráteszik a tenyésztők ,hogy megtanulják, nem lehet ugatni minden nekik tetsző alkalomkor. Mire eladó sorba kerül a kölyök, meg van nevelve ugatásilag.Mert ott egyáltalán nem tolerálják a kutyaugatást.
2010. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
10%

Soha életemben nem használnék ilyet a kutyámon!

A kutyának az ugatása az olyan,mint az embernek a beszéde!

Ennyi erővel a hangosan beszélő emberekre is tegyünk ilyen nyakörvet csak h észrevegye h hangosan beszél???

A mi kutyánk mindenért tud ugatni...ha a tv-ben meghall vmit vagy h ha kint hall vmit az utcán,de eszembe nem jutna az h tegyek rá ilyen nyakörvet!

Azt a szerencsétlen állatot teszed tönkre idegileg,ha rá adod!!!

Próbáld ki először magadon...ugass párszor és megtudod h milyen érzés lenne neki!

Minek neked kutya,h ha így akarod kínozni? Tartsál akkor plüss kutyát!

A szomszédokat zavarja? Találj bennük te is olyan dolgokat ami zavar téged,mond meg neki h kutya és nem tudod szabályozódni,h mikor ugasson!

Ne adja isten,de ha 1x betörés lesz arra és a kutya elijeszti akkor meg majd rájönnek,h milyen jó h van!

Ha van eszed akkor nem teszel a kutyádra ilyet!

2010. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
15%

jó én sem gondoltam, hogy a 220 rázza meg, de AKKOR IS biztos nem kellemes, ha a kutya utána meg se mer mukkanni!

A kutya velejárója az ugatás időtlen idők óta, hát nehogy már leszoktassuk őket róla!


És hagyjuk már az a rohadt Németországot, meg Belgiumot meg a f.szomat!! Kit érdekel??? Magyarországon vagyunk nem?????


Akkor is rohadna ki a bele annak, aki ráteszi!! ennyi!!!


22L

2010. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%
Én isláttam ilyet működés közben... és éjjel hallottam is. Ha szereted a kis bolhazsákot, akkor eszedbe ne jusson! De keress rá egy video-portálon. -m-
2010. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nagyon sokáig a kommentek olvasása közben kultúrált választ akartam írni, de az utolsó már végképp kiverte a biztosítékot. Imádom a kutyám, az életem adnám érte. Nem véletlenül nem plüssöm van. Menhelyről hoztam el két éve. Viszont nekem nincs házam, se lakásom. Albérletben lakom, ahonnan kidobnak, ha ez igy folytatódik. A kutyám akkor sem hagynám el, inkább lennék vele hajléktalan. De azért gondoltam ennek elkerülése érdekében talán tehetek valamit. Ugyanis 2 éves, eddig semmi gond nem volt vele soha nem ugatott. De 2 hónapja minden áldott nap 4-5 órát megállás nélkül ugat, és kaparja az ajtót, ha nincs itthon senki. Suliba és dolgozni járnom kell, ez tény. Senki nincs nonstop a kutyájával. Napi 4-5 órát vagyok lent vele, sétálni, futtatóban. Rossz gazdi lennék h ez eszembe jutott? Mégis mit tudnék tenni? Jön a válasz meg kell nevelni. Jó. Hogy? Mégis hogy mondjam el neki h csöndbe kell lenni? Az ugatás természetes igen. Ha van mit. De órákon át ok nélkül a panelba? És ez nem elektromos nyakörv. Nem tréner. 220??? Jézusom nemár. Nem vettem még meg, de kipróbáltam magamon. Épp h megcsíp. Nem kellemes, de nem is fájdalmas. Ez lenne kínzás? Nyílván nagyon sajnálnám őt, de akkor mondjatok jobbat :( Én csak megoldást keresek, mert kétségbe vagyok esve... :(
2010. dec. 6. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!