Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyenek a tapasztalatok az...

Milyenek a tapasztalatok az elektromos ugatásgátló nyakörvvel?

Figyelt kérdés
Ultrahangos plusz elektromos impulzusost készülök venni, mert a szomszédok kezdenek lázadni. Van aki már használt ilyet? Bevált? Nem fáj nagyon a kutyinak? :( (biztos hülyeség, de nem pörkölődik megy a szőre :D mert rá van írva, hogy hosszabb szőrnél le kell vágni....) Köszi :)
2010. dec. 6. 20:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hát az utolsó előtt le a kalappal!Már kommenteltem, hogy a szomszédokat b@zd fejbe...:), na az én vagyok, de a válaszokat végig olvasva tényleg nem ilyen egyszerű a helyzet, tényleg zavaró lehet ebben a helyzetben a dolog, és az utolsó hozzászóló ötlete sztem nagyon jó.Egyépként még nekem az jutott eszembe, hogy vannak kutyafajták amik ugatósabbak akármit csinálsz, lehet ebből is kilehetne indulni..., még elemesélném, hogy nekünk németjuhászunk van, gondolom nem kell nagyon bemutatnia fajta jellemét, de ez olyan ritka idióta a levél megrezzen ugat. Most lepontoznak de már ezer helyre leírtam, hogy nem ezért adok válaszokat, szóval már volt , hogy partvissal mentem ki és vágtam hozzá, mert a baba aludt nekem is, és tudja ha kint vagyok, hogy kussoljon ha megmutatom a partvist, de ha nem vagyunk ott ugyanúgy ugat mindent.Na az egészből oda akartam kilukadni, hogy akárhogy szereti az ember attól még nevelés kell, és nem biztos, hogy az az öv olyan rossz megoldás, még mindíg jobb mint a hangszálak átvágása...
2010. dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nekem is aza véleményem, hogy inkább nyakörv mint a hangszálak átvágása.

Nálunk a szomszédban van baba közvetlen a szobám mellett. A másik oldaról meg a tata aludna nappal. Felettem is szoba van. És nem ugat csak vakkant amikor hall kintől valamit.

De erre felébred mindenki.

Mire a tata átmenne a szobámba addigra már nem csinál semmit. Csöndben van.

Így akkor már nem lehet szídni vagy ráillyeszteni.

2010. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Nálunk 3 vizsla van, kennelben. Napi 2-3 órára kiengedjük őket (nagy kert van), kijátsszák magukat. A kicsi (másfél éves) bő egy hónapja rászokott az éjjeli ugatásra. De nem is akárhogy... Este 9-11 órától 5-6!!! órán keresztül ugat vékony hangon hangosan. Megállás nélkül szinte, kb óránkét tart 5-10perc szünetet. Néha már rekedten, de ugat. Az őrületbe kerget minket is és a szomszédokat is. Nem tudunk tőle aludni öcsém már altatót szed. Nem tudunk vele mit kezdeni. Mi is gondolkodunk ezen a megoldáson.
2017. ápr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!