Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Miért nem eszik?

S. O. S. Miért nem eszik?

Figyelt kérdés
Szombaton megellett a kutyuskám, és az egyik kiskutyus nem akar enni ráraktam az anyakutyus cicijére és alig evett valamit. Nincs valami amivel lehetne etetni? Valami kutyatejpor vagy valami?
2010. dec. 6. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
van tápszer kutyáknak
2010. dec. 6. 20:58
 2/7 A kérdező kommentje:
Kerestem interneten de mire ideérne biztos lenne 3-4 nap. Nagyon félek mert még sosem volt 5 kiskutyus. Fél óránként próbálom etetni nem eszik valami sokat most már sehol se tudok beszerezni, esetleg állatorvosnál?
2010. dec. 6. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia Fessnapfban tuti kapsz tejport, vagy minek hívják azt, amivel etetni szokták a pici kölyköket. :) Szerezz be egy fecskendőt és azzal etesd a kutyulit. :)

sok sikert a picihez!

2010. dec. 6. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Gratulálok az újabb szaporítóhoz. Nincs ám elég gazdátlan, kidobott kutya az országban.
2010. dec. 6. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok és egyet kell értsek a harmadikkal, de mindenesetre hívj fel egy állatkórházat, mi az amit javasolni tudnak ill, hogy tudnak-e neked tápszert eladni
2010. dec. 6. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
állatorvos látta a mamát meg a kicsiket? lehet nem is életrevaló, vagy valami születési rendellenessége van...
2010. dec. 6. 23:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Vettem állatkereskedésbe és adtak hozzá fecskendőt. 2 kiskutyusa lett! Ez volt az első ellése törzskönyves palotapincsik! Nyáron itthol hagytuk őket míg elmentünk nyaralni mikor hazaértünk láttuk a vérfoltokat a lakásban is és a teraszon is ahogy kimentek a kutya ajtón! Itt már tudtuk, hogy tuti, hogy pároztak. El akartuk vinni ivartalanítani de mivel nem tudtuk megmondani, hogy körül belül mikor is történt a párzás ezért nem vállalta. Párzás után 6 héttel már nem ivartalanítja. Különben a kiskutyusok nem lesznek törzskönyvesek ajándékozzuk őket unokaöcsémnek meg egy barátom unoka hugának! Nem vagyok az a tenyésztő vagy a ti nyelveteken szaporító! Első ellés könyörgöm, véletlenül és máris az ember szaporító. Felháborító, hogy mindenki mindenkit kritizál közben ő sem más vagy nem mondja el. Nem vállalja fel a kockázatot. Véletlenül nyaraltunk bocsássatok meg...többet nem fordul elő. -.-
2010. dec. 7. 18:37

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!