Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy német dogot hogyan lehet...

Egy német dogot hogyan lehet szállítani?

Figyelt kérdés

Szeretnénk egy német dogot, de van egy nagy dilemmánk.

Minden második hétvégét a nyaralónkban töltjük télen-nyáron, ahova most is visszük magunkkal a kutyánkat (egy beagle kislány).

Viszont nem tudom, hogy ekkora böhöm állatot, hogyan tudnánk magunkkal vinni.


2010. dec. 7. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Boxban a csomagtartóban, vagy a hátsó ülésen.
2010. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyetek neki szállítót. Eléggé nagy kell neki, és eléggé drága is, de elvégre csak egyszer kell megvenni. Vagy a kocsiban ültessétek le a padlóra, vagy próbáljátok lefektetni az ülésre, és valaki maradjon hátul vele, nyugtatgassa. Kapásból ezt tudtam kitalálni :)
2010. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagy csomagtartóban elfér. (kombinak mondják talán?) Szereltek egy rácsot az ülések fülé, hogy ne tudjon előrejönni. Így nincs ketrecben, mégis biztonságosabb, mintha az ülésen feküdni. Még nézelődhet is :)
2010. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek van egy dog méretű kutyája, ők a csomagtartó részbe rakják. Amíg kajla volt, pórázt is kapott, amit odakötöttek, hogy ne jöjjön előre a hátsó ülésre.
2010. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bocsi h nem a kérdésedre válaszolok de örülök h van még ilyen felelős gazdi is :D sok sikert
2010. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló méretű kutyám van. Én kivettem a hátsó ülést és úgy szállítom, de ha legközelebb autót veszek, akkor az valami nagy kombi lesz és annak a csomagtartójában is el fog férni akár két kutya is.
2010. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha kiveszem a hátsó üléssort, akkor hova ültetem a gyerekeket???
2010. dec. 7. 23:16
 8/9 szabó sándor 369 válasza:
én nem vagyok valami szakértő de vettem 2db német dog-ot most már van tappasztalatom.....félelmetes.....ezzek felérnek egy gyerekkel!!!
2010. dec. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ha kiveszem a hátsó üléssort, akkor hova ültetem a gyerekeket???"


Sehova. :) Azt nem mondtad, hogy gyerek is van. Akkor sajnos nincs más megoldás, mint az autócsere. Ha majd nálunk is lesz gyerek, akkor mi is kénytelenek leszünk autót cserélni, és akkor a kutya megy a csomagtartóba.

2010. dec. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!