Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elveszett kutya Győrben?

Elveszett kutya Győrben?

Figyelt kérdés
Találtam egy drótszőrű foxit Gyárvárosban. Ha esetleg valaki tudja, hogy kié lehet, az légyszíves írjon. Vagy ha befogadná...
2010. dec. 7. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd be a Kisalföldbe, azt szinte mindenki olvassa.
2010. dec. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rakd fel a kutyát minél több gazdikereső oldalra, hírdesd interneten (pl. elvesztem.hu,stb)hátha rátalál a gazdája, és plakátold ki a környéken, ahol találtad. Csak végső esetben vidd be a menhelyre!
2010. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nincs a nyakában címtartó. :S Így nehéz lesz. Hála az én kutyámnak van,jó dolognak tartom ezt.(!)


Szóval kirakhatod boltok,üzletek hirdetőfalára ,esetleg képpel,vagy a helyi újságba, tvbe, rádióba bemondathatod.

Vagy ha fent vagy valamelyik közösségi portálon,oda is írd ki,hogy mikor találtad,hol,méretei, és kb a korát.

(Én a helyedben oltási könyv bemutatása esetén adnám vissza,főleg ha fajtatisztának néz ki,és ha gondozott,mert nehogy valaki a kutya gazdájának adja ki magát,aztán csak úgy lelép vele és szaporítsa.)

Ha nem jelentkezik a gazdi,akkor szintén hirdetheted,hogy ingyen elvihető foxi kutyus gazdit keres.

2010. dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2010. dec. 8. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!