Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Most ütötték...

Mit csináljak? Most ütötték el a kutyámat? ! Nem mozdul, de lélegzik!

Figyelt kérdés
hívjak orvost??? vagy felesleges????? egydül vagyok itthon és csak 17 éves vagyok, nem tudom mit kell tenni!!!!
2009. jan. 19. 17:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom !

Hívj azonnal állatorvost, csöngess be a szomszédba, hogy segítsenek !!! Ha kell vigyen be valaki kocsival az állatkórházba.

2009. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne ha az orvos azonnal kimenne, mert akkor nem kell mozdítani a kutyust, és az úgy jobb neki.
2009. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
felírtad a rendszámát a köcsög cigánynak? Ne mozdítsd meg kutyát és hívj gyorsan egy álllatorvost vagy szólj egy szomszédnak hogy hívja ki neked az orvost vagy ha ért az elsősegélynyújtáshoz akkor segítsen ameddig kiér az orvos
2009. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Hivd ki hozzá az orvost vagy az állatmentőket.De azonnal.!!!!Nem tudom hogy lehetnek ilyen emberek a földön.Én biztos kikaparnám a szemét...Mégha le is csuknak érte

Bocsi de felidegesitett.

Hivd ki az orvost és irdd meg h mi lett légyszi!!

2009. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
állatorvost gyorsan, olyat, aki hajlandó házhoz jönni azonnal!!!!!! keress a telefonkönyvből, vagy ha egy napilap van a környéken, abban is szokták hirdetni magukat!!
2009. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
44%

elöször is hivd fel a szüleidet hogy kifizetnék-e az állat korházat, stb.. mert ugye egy ilyen beavatkozások akár igen nagy költségek lehetnek, mondjuk a százezreket is rughatja egy egyszerü törésért is biztos igen sok ezret elkérnek.

és ha nincs a családi kasszába annyi akkor lehet csödbe viszi a gyerek a családot.

aztán anyu vagy apu megmondja mit csinálj.

felírtad a rendszámát mindegy. mivel a balesetért ti a kutya tulajdonosa a hibás, ha esetleg össze törte az autót az autó tulajdonosa csúnnya számlát nyújt be, így jobb ha nem is tudja hogy ti vagytok a tulajdonosa.

de nagyon sajnálom ami történt, hívd a szüleidet.

2009. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%

Már bocs, de szerintem meg sz*rni rá, orvost hívni azonnal, nem lehet annyira drága az ellátás! (vagy mégis? :-O)


Remélem a kérdező pedig már nem a válaszokat olvasgatja, hanem kiment a kutyushoz! Remélem meggyógyul a kutyád.

2009. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
hivd az orvost!!!!és ird meg hogy mi lett vele.
2009. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet kerüljük bármiféle emberek elleni uszítást.


A kutyádnak kívánom,hogy épüljön fel.


Megértem a dühödet,de csak jó és rossz emberek vannak.


Egyébként:

"Ha választ írsz, tartsd be a következőket: A gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért "

2009. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem volt se gyűlöletkeltés, se egyéb. De mindegy, nem lényeg, a kutya jöjjön rendbe.
2009. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!