Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hatása lehet a kutyám...

Milyen hatása lehet a kutyám ha 3 napra elmegyek tőle? Persze a többi családtaggal fog találkozni. Szinte én neveltem fel én játszottam vele. Remélem semmi gond nem lesz. (6 hónapos)

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond! Elrepül az az idő, mikor hazaérsz biztos körülugrál majd! :))
2010. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké köszi
2010. dec. 8. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor az én kutyám volt ennyi idős, én két hetes nyaralásra mentem nélküle. Nagyon hiányzott, meg én is neki, mesélte anyukám, hogy miután elmentem még egy napig ült az ajtóban, hátha visszajövök. Aztán két hét után megérkeztem, meglepődtem rajta, hogy mekkorát nőtt, nagyon örült nekem, majd kibújt a bőréből. Semmi gond nem volt, semmi változást nem tapasztaltam a viselkedésében. Úgyhogy az alatt a 3 nap alatt sem lesz semmi gond egészen biztosan. :)
2010. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!