Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol legyen, ha megszületnek a...

Hol legyen, ha megszületnek a kicsik? Lehetnek együtt az apjukkal is, vagy csak az annyukkal? Hogy tudnám én kideríteni, hogy tényleg terhes-e?

Figyelt kérdés
Első szülésnél hány kölyökre számíthatok? Törzskönyv nélkül, oltásokkal eltudnám őket 20e-ért adni? És ha az új gazdi megtudja, hogy 15 éves vagyok és csak az enyémek az nem zavarná?Beagle kutyám kb.4 hetes terhes.Pár kérdésre tudom a választ csak a szüleim mást mondanak. Tudom, hogy szülés előtt kb. 2 héttel az új helyére kell vinni és nem kellene szerintem, hogy az apjukkal legyenek (majd később). Most kint vannak az udvaron. Én azt akarom, hogy majd a pincébe mehessen (régen is ott volt), de az apa nem engedi. Szerintem terhes, mert látták, hogy ...... És mintha a viselkedése is megváltozott volna pl. szófogadóbb lett és jobb az étvágya. Bocs, hogy ennyit kérdezek, de 1h/kérdés nem túl jó.
2009. jan. 19. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az hogy vemhes az orvost tudja megmondani,vagy idővel Te észreveszed.a 6.hét körül kezd látszani a pocakja.nem tudom,de szerintem nem lenne jó ha kint szülne ebben a hidegben.Az apakutyával együttlehet.nem lesz semmi gond.csak a szüléskor legyél vele.ha tudod a fedezés pontos idejét,onnantól számítva 58-65 napon jöhetnek a kicsik!Ne a pénzre számíts,mert legrosszabb esetben (ne igy legyen)elpusztulnak valamiért a kicsik és császár.akkor az pluszkiadás.nem szabad már most a hasznot számolni.
2009. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
könnyen megtudod egy kutyus általában a 61-63 szül,és már látod rajta félidős korában a 3.héten,cicije kicsit duzzadt,jobb étvágy,mindenképp mielőtt szül 2héttel vidd nyugis helyre,kan kutyus nem kell mellé,és az is jó lenne ha figyelgetnéd mikor kezd el szülni,ha más kérdés is lenne írj egy kutya tenyésztő
2009. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Állatorvos mondja meg azt is hogy vemhes, és ha megindul az ellés akkor ki kell hívni, főleg mert Kezdő vagy és nagyon sok komplikáció lehet.


De a legfontosabb! nem gyártunk kutyát anyagi javak szerzése érdekében. Amit teszel az adócsalás! És erkölcsileg is kifogásolható! másrészt nem ki anyagi fedezet kell ahhoz hogy pl. 6 kölyöknek az oltásait kifizesd. és nem biztos hogy el tudod Őket adni.


Legközelebb gondold meg jobban hogy a kutyádnak akarsz jót vagy csak magadnak. ha az utóbbi, akkor nem érdemled meg a szeretetét!

2009. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bazzeg, mielőtt elleted a kutyádat, legalább olvass utána! Újságok, könyvek, tenyésztők, de akár csak az internet (google.com!), mint elérhetőek és sokkal több infóval megbízható szolgálhatnak, mint itt az ilyen-olyan válaszolók. Ne legyél felelőtlen!
2009. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utána olvastam és még most is. Csak a tapasztalatokra vagyok kiváncsi.
2009. jan. 20. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg nagyon kicsik,semmiképpen se engedd a fiú kutyust a kicsik közelébe,bár ezt a mamakutya megoldja hidd el,lehet hogy téged sem tűr majd meg a kicsik közelében(csak kb 2-3 hetes korukig).utána lehet próbálkozni,nálunk például a fiúkutya neveli,mosdatja a kicsiket...sok sikert
2009. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!