Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most elhozzam az 5 hetes...

Most elhozzam az 5 hetes kiskutyát vagy ne? (már írtam ki kérdést vele kapcsolatban)

Figyelt kérdés
Az akitől venném, azt mondta 5 hetesen már elvihetem. Ha én nem veszem meg, eladja másnak. Nem marad az anyjánál. Mit tegyek?
2010. dec. 9. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha ígyse, úgyse marad az anyjánál, akkor hozd el.
2010. dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes koráig várni kéne..olyan nincs, h el lehet hozni 5 hetesen (optimális esetben), de ha nincs más választás, akkor nagy munka áll előtted...
2010. dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy szemét lehet, aki árulja. Ilyentől nemis vennék.Vajon miért szabadulna ennyire tőle?
2010. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább keresnék egy rendes tenyésztőt, aki oda sem adja 8 hetes kor előtt. Vagy megasjnálod ezt a kutyust és bevállalod, hogy később nagyobb eséllyel lesznek egészségügyi és viselkedési problémái. Esetleg egy köztes megoldás, hogy kifizeted neki, de megkéred, hogy még 3 hétig maradhasson az anyja mellett, és közben 6 hetesen odarendeled az állatorvost, beoltatod a kicsit, féreghajtót adatsz neki, minden olyasmit, amit egyébként az anyakutya gazdájának kellene. De egy iyen kutya mindig sokkal nagyobb rizikó, mintha egy jó tenyésztőtől vásárolnál, ahol a szülők is szűrve vannak a jellemző betegségekre és szerződéssel adják el a kutyát. (Én nem támogatnám a pénzemmel ennek az embernek a tevékenységét.)
2010. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hoztam el nj-t 5 hetesen ,a mostanit 4 hetesen, mert nem hagytam azon a helyen. Remek kutyák lettek belőlük. A gazda dolga ilyen esetben megfelelő nevelést adni a kutyájának.
2010. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
60%
Én sem ajánlom.Még túl korai!Ilyenkor fontos szerepet töltenek be a tesók és az anyuka is a szocializációban,amit ember SOSEM fog tudni pótolni!Később ebből komoly viselkedésbeli problémái lehetnek a csöppségnek.Ha pont az a kölyök kell,beszéld meg hogy hagysz előleget és 2-3hétmúlva elhozod.Így a kecske is jóllakik és káposzta is megmarad.Sok sikert!
2010. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ilyentől nem vennék kutyát, ez egy szaporító az ilyeneket akarnád támogatni?

Nagy eséllyel beteg a kutyus, és nem is fajtatiszta, ha ezek nem számítanak inkább menhelyről mentsél egyet.

2010. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szaporítótól vegyél kutyát.
2010. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 rendes kutyát 8 hetesen lehet almokbol elvinni midnehol 8-hetskortol sok éves korig vannak eladok szaporitok előbb eladják ez beteg keverék hibás kuyta éehet az előzőek jol mondják
2010. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha annyira ragaszkodsz ahhoz a kutyához, akkor hozd el. De nagyon vigyázz rá, és legyél sokkal felelősség teljesebb gazdi, mint az, akitől veszed.
2010. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!