Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből derül ki hogy vemhes a...

Blackprincess kérdése:

Miből derül ki hogy vemhes a kutyám?

Figyelt kérdés
Pár napja lett bepároztatva.És tudni szeretném hogy sikerült e.(Nem szaporitó vagyok megtartom a kiskutyákat)
2010. dec. 9. 15:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Attól még szaporíto vagy, aki tudatlanul a tenyészéshez szükséges ismeretek nélkül a kutyájával kisérletezik, azt annak hívják. Ha 8 lesz azt is mind megtartod és majd békében szaporodnak egymással életük végéig? Egyébként az ultrahangból derül ki és az orvosi vizsgálatból, ahova gondolom magadtól is szándékodban állt elmenni ... Herpesz ellen legalább oltattál?
2010. dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem szaporító lennél, akkor tudnád, hogy erre van az állatorvos. Az állatorvosnál pedig az ultrahang. De pár napos kölyköket az sem mutat ki, majd egy hónap múlva, félidőben nézesd meg UH-al.
2010. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk állatorvostól.Tudod,létezik olyan,hogy ultrahang..

Tipikus példája vagy az ostobaságból szaporÍtónak.Gondolom,valaki bemesélte,hogy egyszer szülnie kell a kutyádnak.

2010. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
20.naptól már meg lehet nézni ultrahanggal.
2010. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

De nagy okostojások vagytok mindannyian!!!!!:)Tudom hogy van ultahang és elis fogom vinni de engem az érdekel hogy oda például mikor vihetem hány napos hetes vemhesség után?

És nem érdekel h mit mondtok szaporitó vagyok vagy nem akkor ez van de nekem a kérdésre válaszoljatok ne ezt magyarázzátok mert leszarom:)

2010. dec. 9. 16:26
 6/22 A kérdező kommentje:
Senki nem mesélte be hogy szülnie kéne a kutyámnak én akarom hogy szüljön és igen ha 8 lesz akkor mind a 8at megtartom mivel yorki és kistermetű ;)ennyit rolatok:)
2010. dec. 9. 16:28
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Tipikus ostoba emberre valló válasz :)

Egyébként ha tudsz állatorvosok léteéséről,miért nem tőlük kérdezgetsz?

2010. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mert gondoltam nem csak az állatorvos tudja eldönteni hogy terhes e azé de ne irogassál ide léccives mer te se a kérdésemre válaszolsz;)
2010. dec. 9. 16:30
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként arról van fogalmad,hogy 8 aprótestű kutya mire képes például egy lakásban?

Ha szomszédod van,biztos örülni fog nekik :)

Arról hallottál már,hogy egy lakásban csak 2 kutya tartható+a szaporulat 8 hetes korig?

Azt tudod,mibe fog kerülni 8 kutya ivartalanítása?Ha nem műtteted meg őket,tüzelésnél megbolondulsz te és a környezeted is,és egymás között fognak párosodni.

2010. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

A kutya először is nem terhes,hanem VEMHES,ugyanis nem ember.

Másodszor,ki tudná azt neked látatlanban megmondani,sikerült-e a fedeztetés?Pont erre kell az UH.nélkül doki sem biztos,hogy meg tudja állapítani biztosra a vemhesülést.

2010. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!