Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mely kutyát legalkalmasabbak...

Mely kutyát legalkalmasabbak a személyvédelemre?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 15:58
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
kiemelném a VÉDELEM szót, támadásról szó sincs!
2010. dec. 9. 16:00
 2/30 anonim ***** válasza:
Én elsősorban a Hovawartot ajánlanám. Személyesen tapasztalom, hogy az egyik legjobb kutyafajta "örzés-védésre" és személyvédelemre. Emellett tanulékony, rettentően barátságos és a gyerekkel is remekül kijön(őket is védi :)) Itt egy kis infó: [link]
2010. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
köszi! esetleg egy kisebb termetű, pl staffordshire terrier (american)?
2010. dec. 9. 16:03
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

Amerikai staffordshire terrier !Nekem 2 kanom van , és hát volt már rá példa, hogy megkellett engem védeniük..konkrét szitu: egy cigány csaj állandóan beszólogatott, leakart huzni stb..meg ugye a bandája akikkel lóg..egyik este vittem sétáltatni a kutyákat, és a csaj meg a barátnője nekemjött csak úgy brahiból..kutyák szabadon az erdőben , zeusz észrevette a mozgolódást..spuri , aztán morgás, fogvicsorgatás, és bokánál lefogta a csajt..ennél tovább nem ment !mondanom sem kell a csajszit azóta nemláttam , és a bandáját sem:D



18 /L

2010. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Én csak a németjuhászt tudom ajánlani. Rendkívül okos kutya, nekünk is volt. Igaz vagy 15 éve meghalt, azóta is őt emlegeti az egész család és a fél kerület. Sokszor segítette a rendőrök munkáját a parkban, már messziről felismerték és nagyon szerették. Mellesleg kutyaiskolába járt.
2010. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
jajj pont most írod:Digen , személyvédelemre az egyik legjobb, de nagyon következetesen kell nevelned ha ilyet akarsz. és első kutyának nem ajánlom.
2010. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

köszi!

elsőnek miért nem? kutyasuli mellett sem? amúgy egész nap ráérek foglalkozni vele.

2010. dec. 9. 16:07
 8/30 anonim ***** válasza:
staffi gazdi vagyok megint. ja és azsem utolsó szempont, ha egy staffot sétáltatsz, tuti , hogy senki nemfog beszólni, mert általában félnek tőlük..nekem mindig mondják, hogy ottjönnek a pitbullkutyák a pitbullkutyák !:Dpersze nemtudnának ártani a légynek sem , de ezt nekik nemkell tudniuk.
2010. dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
100%
ROHADNA MÁR MEG AZ ÖSSZES BUTA G.CI CIGÁNY, A K.RVA ANYJUKÉRT NEM FÉRNEK MÁR A BŐRÜKBE HOGY DÖGLENÉNEK MÁR MEG!!!!! - bocs 18L, de a cigós-kutyás sztorid kicsit felhúzott...
2010. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
első kutyának azért nem ajánlom , mert rettentő domináns..ez annyit jelent, hogy keresi a kiskapukat..ha nemvagy elég határozott, akkor megpróbálja átvenni a falkavezérséget..és ezt nemszabad hagyni..ha a fejedre nő, veszélyes lehet a környezetére.
2010. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!