Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisyorkim hány, kedvetlen,...

Kisyorkim hány, kedvetlen, nem eszik, mi lehet a baja? Mit csinálhatok hogy jobb legyen - hátha nem kell feltétlen orvoshoz vinni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 21:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

mióta csinálja ezt?

amugymeg kicsit unom már ezeket a kérdéseket, ha az én kutyám hányna,nem enne, kedvetlen lenne, nem gyk-n tennék fel kérdést, hanem vinném dokihoz.

nem bántásként, de neked is ezt javasolnám , és ird meg mi lett a kuttyal.

2010. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

ha az én kutyám lenne, már rég az orvosnál lenne



de amúgy a gyomorrontástól kezdve a kullancs okozta fertőzésig bármi baja lehet + egy kis adalék, ha kiszárad, márpedig a hányás - nem evés ehhez fog vezetni nagyon hamar egy ilyen kis kutyánál, akkor MEGHAL!!!!!!!!

2010. dec. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is értékelem, hogy itt kérdeznek, ha beteg a kutya..a kutyatartás nem annyiból áll a költségek szempontjából, hogy megvettem meg etetem és kész...bizony számolni kell ilyen esetekre és igen, a kutyának az a célszerű,ha orvoshoz viszik.

Egyébként hányásra Daedalont szokott a doki felírni, de ahogy az előttem szóló is írta, a hányásnak rengeteg oka lehet. Szóval irány az orvos, ha van benned felelősségérzet.

2010. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 aracsi993 ***** válasza:
100%
VIDD EL ORVOSHOZ!!!! az majd megmondja
2010. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

sok barom, aki tnyésztőnek adja magát ki kis ketrecekben, rosssz körülméynyek között tartáj a kutyákat, azt eladjűá jó drágán.

Lehet akár Parvo is. Ha van hasmenése is

2010. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
ja, nekem is a parvo jutott épp eszembe :S
2010. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
majd veszel egy újat.
2010. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

most mért kellett lepontozni?

az csak egy ösztönlény...majd vesz egy újat, aztán jólvan.

2010. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 aracsi993 ***** válasza:
96%
te jó ég... te se vegyél kutyát az ilyennek nem való mint te "veszel egy újat tökmindegy"
2010. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
van kutyám.
2010. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!