Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most olvastam egy kutyás...

Most olvastam egy kutyás könyvben, hogy akkor jó egy kutya testsúlya, ha 3-4m-ről még látni lehet a bordáit! Igaz ez?

Figyelt kérdés
Az állatorvosi rendelőben meg úgy láttam kiírva, hogy akkor jó, ha nem látszik semmilyen csontja, de ha megsimogatjuk lehet érezni. Most akkor mi van?
2010. dec. 10. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
nem tök mindegy??
2010. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az utóbbi az igaz. Én is azt olvastam, hogy ne lehessen látni, de érezni még igen. Az előbbit csak kóbor kutyákon láthatunk.
2010. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az elsőnek: nem, nem tök mindegy. Nekem nem mindegy hogy a kutyám egy csontváz, vagy normális súlya van. A másodiknak köszönöm
2010. dec. 10. 18:17
 4/9 anonim ***** válasza:
6%

"Nekem nem mindegy hogy a kutyám egy csontváz, vagy normális súlya van."


ha nem mindegy akkor etesd...

2010. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagytestűeknél a csontozat kímélése miatt általában akkor jó, ha lihegéskor áttűnnek a bordák.
2010. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Elsőnek!

Hogy te mekkora IDIÓTA VAGY!!!!

2010. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szemrevételezős állítás márcsak azért sem lehet igaz, mert hosszú szőrű kutya bordáit közvetlen közelről sem látod még akkor sem, ha kórosan sovány a kutya, ugyanis a szőre eltakarja. A tapintós mondás már inkább megállja a helyét.
2010. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért ez a kutya márkájától is függ. Legjobb ha megkérdezed az állatorvos amikor legközelebb mentek, hogy mi a véleménye a kutya kondiciójáról.

Én spec meghülyünék ha kilátszanának a kutyám bordái .. nagyjából már temetném öket gondolatban ... de nekem 2 ivartalanitott, gombocodásra (hízásra) nagyon hajlamos labradorom van.

2010. dec. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bazz, nekem meg csak 2 hete van kutyam, de ebben a rovatban suttyobbnal suttyobb emberek nyomibbnal gagyibb valaszait olvasom, mint a Szerelem-szex menupont alatt. "Nem mindegy?"... barom. Nyilvan az orvos is ezt mondta anyadnak, azert lettel ilyen degeneralt...
2010. dec. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!