Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HELP! SOS! Mi tegyek? Mr...

HELP! SOS! Mi tegyek? Mr annyira elegem van!

Figyelt kérdés
Szóval, az a helyzet, h van egy 6 hónapos keverék kölyökkutyusom. Szép nagy kertünk van, de bent lakik a lakásban. A kertnek viszont nem tuduk élvezni az előnyeit, mert pórázon viszem ki oda is! Egyszerűen nem lehet elengedni, mert rögtön elkezd ásni, és megtalálja a macska ürüléket, amit el is fogyaszt! Nem lehet leszoktatni róla! És már marhára idegesít, h azért mert annyi embernek van macskája, akik hozzánk járnak szrni, a kutyámat nem engedhetem el a saját kertemben! Mit tegyek??
2010. dec. 12. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Szervusz, Mr. Annyira elegem Van.

engedd ki a kutyát akkor amikor látod hogy ott van a macska, majd ha széttépte nem lesz mi odakakáljon :D

Üdv: Mr. Mindig Nyugodt Vagyok.

2010. dec. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt kiengeded a kertbe szedd fel a macska szart és kész. Hagyjad ásni(ha nem virágot as ki),mivel be lehet temetni utána a lyukakat, vagy neveld arra hogy nem szabad ásni.
2010. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Mivel kölyök így ás, ez természetes.

Amúgy nem lehet valami ásványi anyag, vitamin hiánya? Amit úgy gondol a cicakakiból majd pótol?

Ja, annak aki azt írta szedje össze a cicakakit mielőtt kiengedi a kutyát a kérdező. Te nem láttál még cicát dolgát végezni? Földet kapar rá. (Jó most nem biztos, hogy fagyban is összejön, de most ott a hó erre.)

Amúgy neveld le róla, mond, hogy fúj és ha otthagyja, akkor kap valami jutalomfalatot. De előbb az kell, hogy ismerje a fúj parancsszót. Ezt akár a házban is meg tudod neki tanítani, ha nem ismeri. Húzz el az orra előtt valami jó illatú ételt (közben mond, hogy fúj), amit nem kaphat meg. Ha nem akarja minden áron kivenni a kezedből, akkor jutalomfalat, dicséret jár érte.

2010. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyánk is megette a macskaszart kiskorában. Baja nem lesz tőle, csak gusztustalan. Amúgy ha folyton kint lenne az udvaron, akkor a nem lenne macskaszar sem, mert nem járnának át az idegen macskák. Az ásás meg ilyen. Azt szokták mondani, hogy vagy kutya, vagy kert. Nálunk szerencsére a kettő jól megfér egymás mellett. Vidd ki a kutyádat valahova a mezőre és ásson ott. Ott senkit nem zavar.
2010. dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, h zavar, h ás, mert csak úgy nem szokott, hanem a macskaszart ássa ki! Nem hiszem, h bármi vitaminhiánya lenne, mert prémium 1200 FT/kg-os tápot kap. A macskakit sajnos nem tudom összeszedni, elássa a ravasz bestia :( És nagyon nagy kertünk van, szóval méág ha kivitelezhető is lenne ez a megoldás, sem biztos, h hasznos lenne, mert nem hiszem, h mindet megtalálnám. Arra már én is gondoltam, h amikor ott a macsak, akkor ráerseztem a kutyát, de nem biztos, h dühöngve rohanna utána, nem szokott sokat ugatni, és nem is találkozunk soha macskával, ha kint vagyunk. Köszönöm a válaszokat, de jöhetnek még! Mr. Annyira Elegem Van :DD (rez nagyon nagy!!! XD)
2010. dec. 13. 18:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, a kutyád aztán leszokott róla?? Mikor??
2010. dec. 13. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!