Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel fújjam/kenjem be a...

Mivel fújjam/kenjem be a kábeleket, hogy a kutyám ne rágja meg?

Figyelt kérdés
Pár napja csinálja, azóta szétrágta a telefontöltőt, az áramkábelt, netkábelt. Mit tehenék ellene? Persze akkor csinálja mikor nem vagyok a szobában, tehát rászólni nem tudok.
2010. dec. 12. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
tedd el a szeme elől:) szerintem ez a legjobb megoldás.XD az ilyen tv meg gép meg akármit valahogy barikádozd el...
2010. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
kábelsín
2010. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De hogy kábelsinezzem be az elosztókat? Nincs hova eldugjam sajnos. Azért gondoltam valami illatra vagy ízre, ami távoltartja.
2010. dec. 12. 14:39
 4/14 anonim ***** válasza:
erős pista, azt megkóstolja, többet nem eszik kábelt...
2010. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2010. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vegyél Listerine szájvizet, de az eredeti alkoholmenteset ! Semmiképpen sem vedd meg a narancsos vagy a mentolos fajtát, azok nem válnak be.
2010. dec. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Másik megoldás amit a neten találtam és könnyebben kivitelezhető. Ecet + víz ! Szerezz egy üres spray flakont, és töltsd meg negyedét (20%-os tuti jó lesz) ecettel és töltsed tele vízzel. Jól rázd össze és fújd be a területet, tárgyat amit nem akarod, hogy megrágjon.
2010. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utólsó válaszadó!Ez az ecet+viz keverék nálad bevált?Nekem is 8 hetes kutyusom van,és igencsak aktuális a probléma.Folyamatosan a számitógép asztal alatt lévő kábelekhez akar menni.
2010. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 hell-ikon ***** válasza:

Esetleg valami olyan játékra gondoltatok már, amibe kaját lehet eldugni, hogy inkább azzal szórakozzon és ne a kábelekkel? :)


Illetve még lehet kapni különböző riasztó sprayket, bár fogalmam nincs azok mennyire hatásosak... :(

2010. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 hell-ikon ***** válasza:

Egyébként mennyi idős kutya?

Lehet, hogy fogzik és azért rág. Ilyen esetekre is lehet jó cuccokat kapni a szaküzletekben.

2010. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!