Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutya akkor is nyüszít,...

A kiskutya akkor is nyüszít, amikor elhozzuk a tenyésztőtől, ha nincs egyedül, hanem egy másik kutya vele van?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet előre megmondani, van olyan kölyök aki végig vonyítja az első pár hetet, hónapot, van olyan akinek soha a hangját nem hallani.
2010. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tegyél a fekvőhelyére egy melegvizes palackot, és egy tik-tak-oló órát, ha nyüszítene, de ha a másik kutya elfogadja őt, nem valószínű, hogy nyüsszögni fog.
2010. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hell-ikon ***** válasza:

Amikor egy pár hónapos kisgyereket visznek teljesen ismeretlen környezetbe az is minimum megilletődik.

Kb. így van ez a kiskutyákkal is.


Totál ismeretlen helyre fog kerülni, elszakítva az anyjától testvéreitől, megszokott szagoktól.

Igen a fent leírtak ellenére is könnyen előfordulhat, hogy eleinte nyüszíteni fog.

2010. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez kölyök függő. Valamelyik nagyon nyafis, valamelyik nem. Általában ha van mellettük egy másik kutyus vagy a gazdi, akkor nyugisak. Az én németjuhim mikor elhoztam a tenyésztőtől egyáltalán nem nyekergett (2 hónapos volt), sőt. Lefeküdt aludni este és egy hangot nem hallottunk tőle. :D Azóta is egy karakán kis jószág. :)
2010. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor én elhoztam a kiskutyám 9 hetesen, már volt egy másik, felnőtt kutyám is. És hiába volt ott vele a másik kutya, akkor is sírt, mikor elmentem otthonról. Viszont így sokkal hamarabb abba hagyta, megkérdeztem mindig a szomszédságot, meddig sírt a kiskutyám és azt mondták, maximum 20 perc után abba is hagyta. Biztos vagyok benne, ha teljesen egyedül maradt volna, akkor a fél napot átüvölti.

De egyet kell hogy értsek, ez a dolog alapvetően szerintem is kutya függő.

2010. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!