Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig tart a kiskutyáknál ez...

Meddig tart a kiskutyáknál ez a harapós korszak?

Figyelt kérdés
10 napja van meg a kiskutyánk,de az utóbbi napokban nagyon "feléledt":)Hogyan és mikortól (gondolom már most)kell leszoktatni arról,hogy tiszta erőből harapdálja a kezünket,a zoknis lábunkat,és hogy ne tépje a nadrág szárát?Néha igazi kis szörnyecske lesz belőle,de azért imádjuk.
2010. dec. 12. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Amíg le nem szoktatod róla.
2010. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Konkrétumokra gondoltam,hiszen meg nem üthetem és nem is tenném!!!Ha rászólok meglepődötten néz rám,aztán folytatja.Húzzam el a kezem és ne foglalkozzak vele?
2010. dec. 12. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Szólj rá, és amint befejezi, guríts el neki egy labdát. Ha áttér a labdára, akkor pedig azonnal dicsérd meg és labdázz tovább vele.
2010. dec. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Amig tejfogai vannak, úgy 4 hónapos koráig. Azért rácsaphatsz összetekert újságpapírral, soha ne kézzel!.. és mondjad neki: fujj! Nem szabad!
2010. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor ha az alomban van a testvérei rendszerint felnyüszítenek ha túl erőset harap, nektek fel kéne kiáltani mikor fáj, majd otthagyni egy 5 percre a kutyát és nem figyelni rá. Egyébként most tanulja h mi a túl erős és a gyenge harapás. Sok játék kell neki h azokat rágcsálja.
2010. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hónapos, de még mindig csinálja. Főleg, ha bőszárú a gatyám, akkor mindig elkapja, és ráncigálja. Ha rászólok, elszalad, aztán a következő adandó alkalommal folytatja! A cipőmet is szsereti rágni, úgy is, ha a lábamon van. Erről nagyon nehezen tudom leszoktatni.
2010. dec. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutyus?
2010. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az én kiskutyám 9 hetes :))
2010. dec. 13. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!