Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki tudja valahol ezt jelenten...

Aki tudja valahol ezt jelenteni az tegye mg plz!?

Figyelt kérdés

Ha valaki tud valamilyen szervezetet aho ltutira foglalkoznának a dologgal azt kérem,hogy jelentse be.

Nem semmi az illető,de am ia német juhászt illeti a képek alapján állítkínzás is,eléégé úgy néz ki mint aki éhezik...


[link]


2010. dec. 12. 23:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

németjuhász fajtamentés: [link]

A Fajtamentés telefonszáma:

06-30-341-6716

E-mail:

njmentes@gmail.com


több szaporító telepet felszámoltak már (tv-ben is sokat szerepelnek) emberfeletti munkát végeznek, ha valaki akkor ők tudnak segíteni!

2010. dec. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már írtam is nekik.

2010. dec. 12. 23:40
 3/16 anonim ***** válasza:
Inkább hívd fel őket! Az emailt sokszor nem veszik figyelembe, vagy nem úgy bírálják el. Én már két fajtamentéstől is kértem segítséget így, és semmi válasz nem érkezett, még annyi sem, hogy bocsi, de nem tudjuk vállalni az esetet. Pedig gyors segítség kellene, nem fogja sokáig húzni a fagyokban...
2010. dec. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mindenki beírja, hogy a kérdező hívja fel..ti mértnemtudjátok nagy állatbarátok? ÉN FELHÍVTAM. Aztmondta a nőci, hogy a hirdetés májusi, és már ennek a kutyának kitudja hogy alakult a sorsa. Mondta, hogy elolvasta az e-mailt is.
2010. dec. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

felhívtam a hirdetésben szereplő telefonszámot: a beszélgetés így zajlott: én: jóreggel érdeklődni szeretnék mi lett azzal a németjuhász szukával amit meghirdetett? nőci: őő..hogyérti?őőő..adom az illetékest. manyus a háttérben: hagggyadmár , nem veszem át, nyomd ki ..


a szánalmas nyomorultak istenem de fejbebasznám mindet baltával.

2010. dec. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hahahahaha:D:Dvisszahívott a nőci. beadtam neki olyan szöveget, hogy megijedt:Dhebegett habogott. Mondomneki lenyomoztatjuk honnét lett feladva a hirdetés,bemérik a hívást, majd a bíróságon felelnek állatkínzás megalapozott gyanúja miatt.Egyből jön a válasz, hogy a kutyát elajándékozták, semmi gond nincs vele, szerető családban él, és semmi szükség eljárásra...:Dremegett a hangja xD
2010. dec. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A nő leszedte az összes hírdetését expresszről.....

Am nem tudom milyen májúsi hírdetésről bezsélnek!

Tegnap este rakta fel újra a kutyát az illető 17:30kor...direkt néztem.Ha régi lett volna akkor nem reagálok rá mert felesleges lenne...bár úgy néz ki így is felesleges volt és még a fajtamentők is szarnak bele a dolgokba......

2010. dec. 13. 11:38
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi minekinek a választ!

Remélem a német juhász és a tervueren sorsa nem az lesz,hogy agyonverik őket vagy halálra éheztetik.....

2010. dec. 13. 11:43
 9/16 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy ennyien gondolkodnak, mielőtt cselekednének... Nagyon mulatságos...

Marha nagy segítség a kutyának, ha egyesek, akiknek gondolom nem szándéka elhozni magához a kutyát, előveszik a kedves gazdáit egy kis szívózásra. Így tényleg elősegítettétek, hogy jobb helyre kerüljön... Ha még megvan, valószínűleg elgondolkoznak azon, hogy gyorsan eltüntessék a kutyát, nem várják meg, amíg valaki fellép ellenük. Legközelebb az telefonáljon, aki tudja, mit csinál.


És inkább lássak száz ilyen hirdetést, minthogy valahol a szemek elől eldugva szenvedjék ki a lelküket, ahogy ez a kutya fogja az elmondottakból ítélve.

Ő legalább vette a fáradtságot, hogy elpasszolja a kutyát. Legalább ilyenkor nem kéne elijeszteni az embert, mégha állatkínzó is. Ha kiadjuk rajtuk a dühünket, attól még a kutyának nem lesz gazdája, csak majd lepakolják, és esélye se nagyon lesz onnantól új életre.

Ráadásul van egy sejtésem, hogy elég nagy anyagi sz...rban lehetnek ők is, és nem szimpla elhanyagolás. Ebben az esetben nem szoktak eljárást sem indítani.

2010. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy rossz anyagi helyzetben vannak!

Mível egy belgát is próbáltak 10 ezerért eladni!Azon kívűl jack russeleket szaporítanak!Azoknak a hírdetése még mindig fennvan az expresszen....

[link]

...

2010. dec. 13. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!