Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Harcias a golden retriever?

Harcias a golden retriever?

Figyelt kérdés

úgy kezdődik a játék hogy ökölbe szorítom a kezemet csinálok pár mozdulatot a feje körűl és utána ő ugat kimutatja a fogait (közbe csóválja a farkát) és néha hozzá ér a foga a kabátomhoz.aztán meg leterítem,és utána ezt előröl amíg elnem fáradok

még csak 6 hónapos


2010. dec. 13. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem nem harcias...de ha ököllel fenyegeted játékból mégis mit vársz tőle.....inkább valami rongyot húzogassatok.
2010. dec. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de csak játszik sztem
2010. dec. 13. 11:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdésed tulajdonképpen? Önigazolást keresel?
2010. dec. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak próbálkozik nálad. :) Vagy fenyegetésnek veszi az öklözést. :) Inább játszatok húzósat, nagyon jó erre akármilyen rongy, amivel a kutya szeret játszani. :) De hagyd, hogy ő nyerjen mindig (persze húzasd vele kicsit, hagy dolgozzon), nehogy azt érezze, hogy nem tud legyőzni, tönkre teheti a kutyát.
2010. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

micsoda???

hagyam hogy győzzön????

ingen?

2010. dec. 13. 14:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen.. hagyd, hogy győzzön. Hát ezt írta a az előző.. Amúgy meg igaz. Mit vársz a kutyádtól, ha kb fenyegeted? Ugráljon örömében? Én is ink a rongyhúzást ajánlom meg az egyéb játékokat.. :)
2010. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem,nem harcias.De akkor mit vársz tőle,ha fenyegeted?!A kutyának meg kell védeni magát,ha esik ha fúj.Egyébként nagyon kedves és nyugodt jószág.
2010. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
Szándékosan hergeled a kutyádat. Ugyan miért.
2010. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

azt hittem h csak játszom vele.akk nem.

találok majd mást.

tud focizni vadászösztöne révén :))

2010. dec. 13. 17:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én írtam a rongyozást. :) Igen,hagyd győzni. :) A kutyában így kialakítod a "vadász ösztönét" és neki is jó játék ez. Nem kell mindig hagyni, de többségében igen. :) Ha nem hagyod sosem, hogy nyerjen letöröd a szarvát, és elveszti az érdeklődését eziránt a játék iránt. Gondolom büszke kutyust akarsz nevelni belőle, nem pedig olyat akiben az van megerősítve, hogy "szerencsétlen". :) Attól még, hogy néha hagyod nyerni nem lesz domináns veled, ha minden másban úgy állítod be magad, hogy te vagy a falka vezér. :)

2010. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!