Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 3 hónapos námetjuhász...

A 3 hónapos námetjuhász kiskutyám elég gyakran kergeti a farkát, miért?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakunk, egész nap szabadban van, mozog, foglalkozok is vele (általában napi 1-1,5 órát).
2010. dec. 13. 14:00
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

16:06-os Miért sok ha napi másfél órát a kutyámmal foglalkozom?


csakkitti A 1,5 órás foglalkozás általában játékkal, tanulással tellik. Nem folyamatosan, kisebb nagyobb megszakításokkal.


Egyébként ma elvittem egy kissebb sétára pórázzal (telkünk mögött van egy tisztás), de hamar jöttünk is vissza mivel 15cm-es hóban alig tudott lépni:D A pórázt ma se nagyon szerette mindig szabadult volna belőle.

2010. dec. 14. 20:55
 32/35 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább energia levezetés. A mi német juhászunk is csinálta. Viszont a vizslámtól kb még csak egyszer láttam. Sétáltasd többet adj neki feladatokat, labdázz vele stb.
2010. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 zsuzsabazsa ***** válasza:
Én is a pótcselekvésre teszem le voksomat, úgy ahogy az előzőekben már leírták a többiek.
2010. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nem tudtam az előbb befejezni. Még csak annyit, láttam már olyat is általában tenyésztőknél ahol a kutyák kennelekben vannak tartva és persze ott nemigen viszik ki sétálni őket, ezért a kutyák a kennel oldalára is felugrálnak szinte kimerülésig és még a körbe-körbe forgásról már nem is beszéltem.
2010. dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 1 srác ***** válasza:
viszket a farka lehet és meg akarja vakarni
2010. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!