Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 8 honapos kan rotim...

Van egy 8 honapos kan rotim akit 4 napja hozam el a tenyesztotol ez ido alat vele foglalkoztam de elkell utaznom 2 hetre mire hazajovok elfelejt a kutyam?

Figyelt kérdés
Elfelejt rottweilerem?
2010. dec. 13. 17:15
 1/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nem fog elfelejteni. Viszont amikor hazajössz ugyanúgy foglalkozz vele mint amikor hazahoztad. Azért gondolom, nem minden 4. nap után fogsz elutazni 2 hétre.
2010. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg így, ennyit foglalkoztál vele, mint írod - nem fog elfelejteni. Amint hazajössz folytasd amit elkeztél...játék, tanítás stb.

Gondolom valaki azért lesz vele a családból, nem a szomszédokra lesz hagyva.

2010. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég rossz az időzités, 4 nap után 2 hétre ott hagyni egy kutyát. De elfelejteni nem fog.
2010. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most ez naagyonsurgos volt suli ugy de nemfogok surun elutazni es amig tavol vagyok anyukam vigyaz ra'
2010. dec. 13. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor max annyi lesz h anyukádat jobban megkedveli majd..de ezen változtathatsz
2010. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mondjuk ha igy belegondolok nem biztos h jobban megszereti.. én hetente 3napot tölthettem a kutyámmal mert kollégista voltam mégis jobban szeretett engem mint anyámat :D

volt hogy anyám odarakta a kutyámnak a telefont amikor beszéltem vele és a kutya belevonyitott a telefonba mintha azt akarná mondani hogy hiányzol vagy valami ilyesmi :$ bocsi nem hagyhattam ki.. :/ :D

2010. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :)
2010. dec. 13. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!