Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hoy ha haza jövök,...

Normális, hoy ha haza jövök, nagyon-nagyon örül a kutyám?

Figyelt kérdés

Jó, hogy örülnek nekem, de néha már furcsa. Elmegyek reggel haza jövök délután, és a kutyáim(együtt vannak, nem egyedül) tisztára, bezsonganak. Rohangálnak össze-vissza, jönnek, hogy simogassam őket, csóválják ezerrel a farkukat, és ez megy vagy 5-6 percig. Annyira örülnek, mintha nem láttak volna vagy 3 hete.

De, nem unatkoznak, elvannak játszanak, nagy a kert, rohangálnak, kiviszem őket sétálni...

De, furcsa, hogy ennyire örülnek...

Másnak is van így a kutyája?


2010. dec. 13. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sőt az a vicces, hogyha csak az ajtó elé állok ki, vagy 3 percre leugrom a boltba, akkor is. Asszem pont ezért szeretjük őket, nem? Nekik mindegy, hogy rossz napjuk volt, hogy sokat voltál távol, vagy keveset, mindig ugyanúgy örülnek neked.
2010. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 zsuzsabazsa ***** válasza:
49%
Hát persze, hogy természetes. Hisz megjött a falkavezér. Amennyiben nem így tennének akkor valami baj van.
2010. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim is annyira örülnek nekem még fél óra után is mintha napokig nem láttak volna. Természetes, mert szeretnek.
2010. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem,nem normális....az a normális ha amint belépsz ajtón kitépik kezed lábad és pörköltet főznek belőle....
2010. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet. Akkor is ha csak 5 percre átugrom a szomszédba. Úgy tudja csóválni a farkát, hogy néha már félek lerepül:D Ez természetes, hiszen megjött a gazdi, akit nagyon szeretnek. Én is imádom őket.
2010. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Ha nincs kielégítve a mozgásigényük és nincs eleget lekötve az agyuk, a felgyülemlett energia is produkálhat ilyen hiperaktivitást a kutyáknál.
2010. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is szó szerint zsongás van, ha haza jövök. :D Szüleimet annyira nem üdvözlik viharosan mint engem, sőt a németjuhi még csak az ajtóból sem kel fel, de ha én jövök (meghallják az autó hangját) akkor már ugrálnak a kerítésnél, majd kibontják. :D Alig tudok bemenni a lakásba. :D A padlócirkálók meg bent folytatják. :D Édesek! :D
2010. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
te is örülj ilyenkor azt jelenti, hogy szeret
2010. dec. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 kisnita ***** válasza:
Szerintem is normális. Mikor pici volt a kutyám és meglátott ahogy hazajöttem vagy jött hozzánk rokon vagy valaki akkor úgy örült, hogy volt, hogy be is pisilt :D
2011. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ninna ♥ ***** válasza:
100%
Persze, normális, hogy örül, ha hazaérkezik a gazdi, de alapvetően nem kéne azért ennyire. Persze, kicsit szaladgál 1-2 kört örömében, simi a gazditól, de hogy 5-6 percig bolondulnak érted.. az nem egészen jó dolog. Ez azt jelenti, hogy nagyon féltenek téged, magyarul nem ismernek el téged vezérnek, hisz a vezér mindig ki-be közlekedhet, amerre akar, és nem kell őt félteni, így nem kell körülugrálni se. Be kéne tartanod egy szabályt, ami tudom, elég kegyetlen.. én sem szeretem betartani, mégis muszály. Az az 5 perces szabály. Hazamész, 5 percig nem foglalkozol a kutyával, aztán amikor lenyugodott, akkor TE hívod őt magadhoz, két kutya esetében először azt, aki feljebb áll a rangsorban. Ez sokat fog segíteni. Tudom, tök jó érzés, ha örül neked a kutyád, de valami ott még nem kerek.
2011. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!