Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak engem idegesít, hogy...

Csak engem idegesít, hogy megyek az utcán a két nagytestű kutyámmal (német dog, német juhász) és a kistestű kutyákat felkapkodják?

Figyelt kérdés
Mindkét kutyám barátságos, szófogadó és a városban pórázzal megyünk.
2010. dec. 13. 20:10
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
77%
ne idegesítsen :) szard le őket.
2010. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
nem is tudom,szerintem ez nagyon rossz szokás ez az emelgetés.szegény kutya.
2010. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
19%

és szájkosár is van?


mert ha csak póráz,szájkosár meg nem,akkor ne csodálkozz,én még magamat is arrébkapkodnám,nemcsak a kutyát...

2010. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
86%
A kutyusaidat Te ismered, Te tudod, hogy nem ártanának a kiskutyáknak. A másik gazdi ezt nem tudhatja. Sajnos, volt már példa az ellenkezőjére... Ilyenkor nyugodtan szólj rá a másik kutya gazdijára, és mondd el, hogy nem vad a kutyát. Legközelebb talán nem kapja fel.
2010. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Nincs szájkosár.
2010. dec. 13. 20:13
 6/50 A kérdező kommentje:

Eleinte szóltam, de már nem. Hiába mondom nem rakják le a kutyájukat.

Ha a két kutya támadni akarna nem sokra mennének azzal, hogy felkapják.

2010. dec. 13. 20:15
 7/50 anonim ***** válasza:
12%
jah,hát ha nincs szájkosár,akkor ne csodálkozz,ekkora kutyákra nemtudom kötelező-e tenni,de ha nem,akkor azzá tenném,és rendőrt hivnék rád simán ha igy sétáltatod...
2010. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem meg valahol érthető.


Én mindkét oldalt ismerem, van egy 70 kilós óriásom és egy 10 kilós kiskutyám. Előfordul, hogy felkapom a kistestű kutyámat, mert nem tudhatom, hogy az adott gazda mennyire nevelte meg a kutyáit vagy hogy neki esne-e a kutyámnak. Egyetlen harapás is végzetes lehet, ekkora méretkülönbség esetén.

És gondolom nincs rajtad egy tábla, hogy a kutyáid barátságosak, jól neveltek.


Azoknál a nagytestű kutyáknál természetesen nem veszem ölbe a kutyámat, akiket közelebbről is ismerek.

2010. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
én az egy éves mudimat sétáltattam a múltkor a városban. Ha valaki szembe jön, (nincs sok ember a városban) akkor a járda szélére ültetem. Ez nagyon szokott tetszeni az embereknek, még meg is dicsérték a múltkor. De a kisgyerekes szülők így is átmennek a másik oldalra :))). Tudom, hogy félnek, mert a kutya fekete, de ez akkor is muris nekem. Na mindegy, ez az én véleményem. A kiskutyákat nem kapkodják fel, sőt, a múltkor yorkie-kal játszott, bár ő nem olyan nagy kutya. én mindig szólok, hogy szereti az idegen kutyákat, és utána játék van. A múltkori séta alkalmával egy szuka spániellel játszották holtfáradttá magukat 1 perc ismerkedés után :))
2010. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
78%

egyrészt: ki tudja azt, hogy barátságos a kutyád. lehet, hogy meg szokott ijedni a kicsi.

mástrészt: Én azért szoktam felkapni a kutyámat mert nem tudom miért néhány kutyát (nem mindegyiket csak a nagyobbak közül egy ketött )megugatt:)

ne idegeskedj:)

2010. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!