Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a fajtáról...

Mit gondoltok erről a fajtáról? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
csivava..milyen a külleme, természete? valami 'tapasztalat'?
2010. dec. 13. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nekem kettő is van (fiú, lány). Édes pofák! :) Szerintem a legtündéribb kiskutyák a földön. Állandóan a kedvedben járnak, mindig melletted van (ha te vagy a favorit, ha nem, akkor nem igazán foglalkozik veled) és az életét is kockára tenné érted. :D Még ha csöpp kutyus, akkor is. :) Engem a fiú nagyon szeret, a lány anyumat. Sír mikor haza jövök és becézgetem. :D Édes mackók :)Természetesen nem vagyok elfogult szőke nő, jártam vele kutyasuliba őrző-védőzni, hááát.. az elején kinevették, de rájöttek, hogy nagyon tud védeni. :D:D Kis lükém.:D

idegeneket nagyon utálják, de akit egyszer megkedveltek, annak nagyon tudják tenni magukat. :D

Hogy mennyibe kerül? Ez attól függ 60-160-ig terjedhet. Én a fiút 80ért vettem, a lányt kaptam. :)

2010. dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi!! ;)
2010. dec. 13. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem kedvelem a nagyon pici kutyákat. A havanese, bolognese még elmegy, de a kis csivava meg a pincsi nem tetszik... Effelől még lehetnek cukik, meg aranyosak, de én nem tartanék olyat!

Én a bull típusú ebek, és a kemény őrző-védő ebek pártfogója vagyok, jelenleg amstaffokkal, kaukázusiakkal foglalkozom.

2010. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

20:47-esnek! :)


Én is a nagytestű, őrző-védőkért vagyok oda. Jelenleg németjuhászom van, előtte németjuhász-amstaff keverék volt. :) De ezeknek a kis vakarcsoknak nem tudtam ellenállni. :D :D:D


20:33-as voltam. :D

2010. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Platypus ***** válasza:
Agyonszaporított divatkutya. Ahányat csak látok a környékünkön, mind remegős idegbeteg szerencsétlenség. Létezik egészséges, jó természetű is, csak alaposan utána kell járni egy rendes tenyésztőnek, és mélyen a zsebedbe nyúlni. Piacos csivavát kapsz 30-50 ezerért, egy rendes tenyésztő legalább a háromszorosát elkéri.
2010. dec. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az enyém se nem remeg, se nem idegbeteg. :D Bár szeret ugatni, ha valaki jön, az tény. De melyik kiskutya nem?

Nagyon szép kiskutya, nem az a vézna, félős, azokat én sem szeretem.


Első voltam.

2010. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg őket!Olyan édesek!


[link]

2011. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!