Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mutogatnak rám a nők,...

Miért mutogatnak rám a nők, akik kutyát sétáltatnak, mikor (lakott területen kívül) haladok a robogómmal?

Figyelt kérdés

lakott területen kívül szabad robogóval közlekedni.

ráadásul lassan megyek és a motorom sem hangos.


2010. dec. 13. 20:32
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

lemaradt hogy bicikli úton.

tehát lakott területen kívüli bicikliúton.

2010. dec. 13. 20:36
 2/20 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy épp féltik a kutyát a zajtol? vagy épp egy biciklisen mész át?
2010. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem azzal van szerintem a gond, hogy lakott területen kívül robogózol, hanem hogy valszeg ez valamelyik kutyát rohadtul idegesíti. :s És ha esetleg nincs megkötve és nem jól nevelt akkor utánad eredhet és max. megszaggat kicsit. Én sem szeretem amikor motorral (réten) elsuhannak mellettem, mert

1. nem képes fékezni az illetékes, hogy megkössem a kutyát

2. ha esetleg menet közben lecibálná a motoról akkor én lennék a szemét. :S

Holott a pakliban az is benne van, hogy az illető leesik a motorról, összetöri magát és még a kutya is megharapja, és esetleg a kutyát is elüti.. Nagyon jó dolog. Nem sok kutya rajong a robogóért.

Vagy lehet, hogy épp attól fél, hogy megijed a kutya és világgá szalad. :S

2010. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
akkor kérdezek én: Mi a fenéért kell egy kutyát a bicikli úton sétáltatni, hogyha nem bírja a robogókat a kutyája?
2010. dec. 13. 20:42
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
Mi a fenének kell bicikli úton robogoval menni?:)
2010. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A kérdés jogos.. :D Elvileg a bicikli út nem arra van, hogy kutyát sétáltass rajta és hogy robogózz..

De nem tudom mennyi lehetőséged van neked máshol robogózni és mennyi lehetőséged van nekik máshol sétálni. :)

Mondjuk ha egymás mellett mentek el az azért is lehet gáz, mert alád futhat a kutya rémületében (bicikli út nem nagy méretű, és pórázzal is bármikor alád kerülhet).

2010. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

ha ennyire b*lfasz egy kutya, hogy alám fusson akkor megérdemli.

aki hülye halljon meg.

2010. dec. 13. 20:49
 8/20 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy a kisugárzásod miatt integetnek? Lehet, a kutyás nőkre ilyen hatással vagy.
2010. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát ez a kérdés elég baromság szerintem.Bicikli úton robogóval? Ahol én lakok van egy biciklis út ahol sétáltatnak kutyát meg biciklivel mennek nem pedig robogóval,robogóval az úton közlekedünk,nem? o.O
2010. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%

De arra nem gondoltál, hogyha alád megy, akkorát esel mint a ház. Ami mondjuk nem gáz, ha bukósisak is van a fejeden, de ha beleesel valami kiálló szarba akkor te is ráfázol.. :)

Meg utána a gazdi jogosan követeli tőled az állatorvosi költségeket. :) Mondjuk ha az én kutyámat ütnéd el robogóval, lehet hogy nyakadat törném. :)

Egyébként tényleg.. miért közlekedsz ott robogóval.. azért van az út

2010. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!