Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jajj mi baja lehet? (Kérdésed...

Jajj mi baja lehet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
ma végig sivított sétánál a 13 hetes kutyám, pedig pár napja már tök szépen jött. és ami új:valamelyik lábát, főleg a melsőket mindig felemelte és körözött vele a levegőben.nagyon rémes volt minthja fájlalta volna de utána hazafele már futott, de félek valami baja van:S
2010. dec. 14. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt sózva az út?
2010. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bea24 ***** válasza:
49%
Szerintem csak fázott a lába. :) Van nálatok hó? Lehet hideg volt neki. :)
2010. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Hol sétáltatok? Lehet, hogy marja a só.
2010. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Pici kutyu, puha tappancsokkal. Szerintem is a só marta a tapiját. :S Vegyél neki vazelinos krémet, és azzal kend be. :S Undorító, hogy máig sózzák a járdákat! Szerencsére nálunk falun erről leszoktak.
2010. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mikor nagy hó volt, szépen jött, akkor igen a só lehet!:S rohadjanak meg, már illegális, szegény kicsi meg itt szenvedett...

Köszönöm nektek a válaszokat, milyen krémet ajánlotok leginkább?

2010. dec. 14. 13:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazából mindegy, csak vazelinos legyen. De van panzi mancskrém is. :)Kend be jó vastagon, hogy ne száradjon ki és ne repedjen be a párnácskája. :)

Szegény kutya! :(

2010. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt ma, pedig az enyém már nem kicsi :( Rohadjanak meg.


Az előbb tettem fel én is kérdést, mindenki krémet ajánl, én is azt használtam tavaly, aloe verás, vazelineset, de nekem azzal együtt is marta. Komolyan gondolkodom a kutya cipőn.


Mindenesetre hazaérvén lábmosás, krémezés, indulás előtt krémezés. Ennyit tudsz tenni, és kerülni a sós helyeket, inkább hóban vezetni, esetleg ölben elvinni a parkig.

2010. dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
láttam már olyat,hogy kis zokni volt a lábán kívül nylon zacskó csücske és rágumizva,tűrte a kutyus.
2010. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!