Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova vigyem? Van jelenleg 5...

Hova vigyem? Van jelenleg 5 keverék kiskutyám.3 hónaposak Zalaegerszegen lakok és a kisutyákat nem viszik télen nagyon, mert nehogy összefagyjanak.

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 20:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Akkor miért volt rájuk szükség?
2010. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Állatmenhelyre nincs szívünk beadni, de ha nem találunk nekik lakhelyet akkor kénytelenek vagyunk oda vinni őket. Szóval nem tudtok valami Zalaegerszeg környéken lévő állatotthont ahol nem altatják el az ebeket? Nekem az is jó lenne ha tudtok vmi ismeröst aki örökbefogadná vmelyiket. Előre is KÖSZÖNÖM!
2010. dec. 14. 20:40
 3/25 anonim ***** válasza:
Hirdest egy csomo helyen gépen.Ingyen és talán elviszik.
2010. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Vállald a felelősséget! Ha már idáig fajult a helyzet, húzd össze a nadrágszíjat és add meg ezeknek a szerencsétlenek a legtöbbet! Mert ők nem tehetnek arról hogy megszülettek!
2010. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
9%

sajnos sehol nem fogadnak be kölyköket már... szinte minden menhelyet végignéztem - legalábbis amit találtam azt mind -, és sehova nem kell több kutya, nincs befogadás egyszerűen... és hiába hirdettem a 3 németjuhász keverék csöppséget, tényleg sehová sem kellettek :( a szemét apósom meg tegnap csak úgy eltakarította őket... úgy érzem hozzá sem szólok többet :(

az a legjobb, ha tudsz szerezni fogamzásgátlót a kutyának, az a legbiztosabb módszer, és nem kell ilyenekkel vesződni... 20/L

2010. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%

Miuért nem lehet ivartalanítani azt a szerencsétlen kutyát? Neki is jobb lenne. Hihetetlen, ilyen felelőtlen emberek vannak.


Milyen lenne, ha az emberek is csak úgy beadnák a menhelyre a kölykeiket, mert lusták védekezni?

2010. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Am köszönöm =) nem tom micsináljak már vagy 15 helyre felraktam de semmi... =( amúgy azért akartam őket mert életem első otthon született kiskutyái...
2010. dec. 14. 20:49
 8/25 A kérdező kommentje:
asse tom mennyibe kerül az ívartalanítás... -.-
2010. dec. 14. 20:50
 9/25 anonim ***** válasza:
Sajnos 10 éves szukát nálunk nem hajlandóak ivartalanítani :/
2010. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
36%
Szia ! Én pont Zegről hozok el kiskutyusokat jövő héten kedden.Milyen fajta kutyusok ? Rakd fel a kiskutya.hu-ra és ingyen hirdesd őket ! Vinni fogják,mint a cukrot :)
2010. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!